Кам’янську школу №30 визнано найактивнішою учасницею Міжнародної програми eTwinning Plus у 2016 році

опубліковано: 28 листопада 2016 оновлено: 28 листопада 2016

25 листопада в Києві відбулося пленарне засідання конференції  eTwinning Plus-2016, у ході якого було окреслено перспективи в українській системі освіти.

Керівник програми Сергій Теплов ознайомив слухачів із ключовими компетенціями європейської шкільної освіти. Це – вміння спілкуватися рідною та іноземною мовами, інформаційно-комунікаційна, соціальна і громадянська компетенції, вміння вчитися, культурна усвідомленість та розуміння способів вираження. Наголошувалося, що освіта в Україні буде все більше тяжіти до європейської, зберігаючи концепцію національно-патріотичного виховання. Але незмінною складовою успішності освітнього процесу залишається довіра між вчителем та учнем, між навчальним закладом і суспільством.

У конференції взяли участь представники середньої загальноосвітньої школи №30 Кам’янського: директор закладу Ірина Кардашова, вчитель англійської мови Тетяна Кондрашова та вчитель біології Тетяна Тімофеєва.

Вчителі разом з учнями долучилися до Міжнародного проекту «Земля потребує допомоги». Протягом року євроклубівці в рамках проекту активізували діяльність учнів 2-10 класів, провели соцопитування з питань екології, до Дня Землі створили і захистили плакати, провели конкурси з написання екологічних казок, виготовлення екологічних ялинок, висадили на подвір’ї школи десятки нових дерев, підготували і виконали для учасників проекту пісню англійською мовою про захист навколишнього середовища тощо. Партнери по проекту – учні Грузії, Туреччини, Португалії, Вірменії, Італії, Молдови, Греції, Литви, Туніса – дали високу оцінку своїм одноліткам.

У ході конференції делегація Кам’янського мала нагоду поспілкуватися з представниками Міністерства освіти і науки України, керівником Програми Сергієм Тепловим та її учасниками з різних регіонів України, взяла участь у воркшопах «Як будувати успішних міжнародних партнерів серед шкіл», «eTwinning як інструмент для створення позитивного іміджу», «eTwinning School»,  «Навчання заповзятливості».

За активну участь у програмі в 2016 році кам’янські освітяни отримали дипломи, а один із їх проектів – Національну відзнаку якості, що присуджується проектам-учасникам програми з високим рівнем інновації та успішності в проектній діяльності.

Своїми враженнями та напрацюваннями учасники конференції поділяться під час міського семінару-практикуму для керівників шкільних євроклубів, який відбудеться 7 грудня на базі школи №30.

Департамент із гуманітарних питань міської ради вітає середню загальноосвітню школу №30 із досягненнями в Міжнародній навчальній програмі eTwinning Plus!

eTwinning  це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.