Кам’янський бібліо-гейм: від читача до волонтера

опубліковано: 29 березня 2018 оновлено: 29 березня 2018

У камянській бібліотеці-філії №8 набирає обертів проект з просування книги та читання серед підлітків «Бібліо-гейм: від читача до волонтера». Його автор –  завідувач бібліотекою Тетяна Гончар.

Мета її проекту – зацікавити  читанням, допомогти вибрати хорошу підліткову прозу. А один з найефективніших способів зробити це – привернути підлітків   в якості волонтерів для просування читання.

Чи дуже важко бути не таким, як інші? Чи важко знайти в собі мужність і перетворити цю інакшість на силу, не змішатися з масою, не стати сірістю, а довести, що ти гідний поваги й майбутнього? Чи складно брати на себе відповідальність і не пливти за течією?

Відповіді знайти не так легко. Але можливо, якщо читати. Часто з проблемами книжкових героїв-однолітків  легше сприймати й переживати і власні, шукати виходу з них.

Днями своїх друзів на бенефіс «Читаю сам і раджу вам» запросила читачка-волонтерка Катерина Малюк. Вона із задоволенням сама прочитала та радила підліткам перечитати: Сергія Гридіна «Не такий», Оксани Радушинської «Метелики в крижаних панцирах», Оксани Лущевської «Задзеркалля».