Кам’янське готується до Днів сталої енергії
З 11 по 14 вересня у Кам’янському проходитимуть традиційні Дні сталої енергії. Мета даного заходу - привернути більше уваги міської громади до питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів, а також популяризувати знання щодо енергоощадності.
Урочисте відкриття загальноміського заходу «Дні сталої енергії» відбудеться 11 вересня в приміщенні Кам’янської міської ради.
У рамках заходу у школах міста проведуть просвітницькі дні «Енергоефективність та енергозбереження», які передбачають проведення для учнів тематичного циклу уроків, інформаційних годин щодо ощадливого використання енергоресурсів, вікторин, еко-квестів та тематичних виставок. Громадська організація «Голос природи» організує у навчальних закладах показ відеолекцій на тему «Енергозбереження – це необхідність».
У вищих навчальних закладах Кам’янського для студентів та старшокласників шкіл проводитимуть «Дні відкритих дверей» з показом мультимедійних лекцій.
У юнацькому відділі Центральної бібліотечній системі кіноклуб «Docuday UA «Прометей» проведе показ документального фільму «Край електросміття».
Для найменших кам’янчан у Центральному парку культури та відпочинку проходитимуть веселі естафети та конкурси малюнків на тему енергозбереження.
14 вересня на майдані Петра Калнишевського пройде виставкова експозиція енергозберігаючої продукції та технологій товаровиробників, інформаційна виставка з питань збереження енергоресурсів та охорони навколишнього природного середовища, конкурс дитячих малюнків на асфальті та соціальна енерго-вікторина.
У Дніпровському районі міста в приміщенні адміністрації проведуть круглий стіл на тему: «Енергозбереження у житлових будинках», а у лівобережному парку семінар з питань підвищення енергоефективності та енергозбереження, охорони навколишнього природного середовища.
«Дні сталої енергії» проходять у межах виконання європейської «Угоди мерів», до якої Кам`янське приєдналося у 2015 році. Ця добровільна ініціатива об’єднує більше 9,3 тисяч міст Європи та України задля спільної боротьби з глобальним потеплінням шляхом підвищення енергоефективності, нарощування використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях та скорочення викидів вуглекислого газу.
