Лівобережний парк Кам’янського реконструюють і розширять
Рік тому в Кам’янському провели повну реконструкцію Центрального парку культури і відпочинку, завершили перший етап робіт із реконструкції скверу в Південному районі, на черзі – повне оновлення та розширення Лівобережного парку.
Питання реконструкції Лівобережного парку обговорювали 30 січня у ході робочої наради, яка пройшла під керівництвом міського голови Кам’янського Андрія Білоусова.
Міський голова зазначив, що на лівобережжі проживає 80 тисяч кам’янчан, яким також потрібен повноцінний парк, де вони зможуть відпочивати.
«Ми плануємо у три рази розширити територію парку, встановити нові атракціони, створити майданчики для гри в страйкбол, баскетбол, волейбол і теніс. Також передбачимо скейт-парк, сучасне ландшафтне оформлення та систему поливу зелених насаджень, виконаємо реконструкцію алей і проведемо цілий комплекс робіт з благоустрою території», – сказав Андрій Білоусов.
Цього року буде розроблена проектно-кошторисна документація реконструкції парку, а в наступному – розпочнуться ремонтні роботи.
За більш ніж 30-річну історію існування Лівобережний парк Кам’янського жодного разу не ремонтувався.
