Небайдужість до маленьких кам’янчан з особливими потребами
Щороку на початку грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, Україна разом з усім світом консолідує зусилля для підтримки людей з особливими потребами.
У нашій країні – понад два з половиною мільйони людей з обмеженими можливостями, які хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, кінотеатри, поліклініки, концерти.
З цієї нагоди 3 грудня у Кам’янському викладачу дитячої музичної школи №3, керівнику ансамблю бандуристів «Чарівна пісня» Юлії Овсянниковій, яка виховує доньку-інваліда, депутат міської ради Олександр Донець вручив сертифікат на 2600 грн. для придбання необхідної медичної техніки.
Міжнародний день людей з інвалідністю є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу.
