У Кам’янському за кошти інвесторів термомодернізують будівлі бюджетної сфери

опубліковано: 05 лютого 2020 оновлено: 05 лютого 2020

5 лютого в Києві відбулась зустріч Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з інвесторами ‑ директором компанії «Nomine Consult UAB», міжнародними технічними консультантами, представниками корпорації НЕФКО, Європейського Інвестиційного банку (ЄІБ) і Міністерства розвитку громад і територій.

Зустріч пройшла в рамках реалізації Програми розвитку муніципальної інфраструктури України при фінансуванні ЄІБ, яка включає субпроект «Реконструкція (термомодернізація) будівель закладів освіти, науки, спорту та охорони здоров'я в м. Кам'янське».

Під час зустрічі обговорювалися ключові питання подальшої реалізації субпроекту ‑ визначення технічних рішень, розробка тривалої інвестиційної стратегії, екологічний та соціальний аналіз, реалізація плану закупівель.

Були досягнуті домовленості, що стосуються подальшої спільної роботи в напрямку отримання містом інвестиційних коштів на реконструкцію та поліпшення енергоефективності шкіл, дитячих садочків та лікарень Кам’янського.