У Кам`янському пройшли зустрічі з громадськістю щодо децентралізації опалення
3 та 4 квітня у Кам’янському відбулись зустрічі з громадськістю з питань децентралізації опалення.
3 квітня слухання проходили для мешканців Дніпровського району, 4 квітня – для жителів Заводського та Південного районів. З громадянами спілкувалися перший заступник міського голови Олександр Чернишов, голови адміністрацій районів Валерія Гаркуша, Світлана Колісніченко та Юрій Лисяк. Також на зборах були присутні директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Сергій Понізов, представники комунального підприємства «Тепломережі», депутати міської ради.
Олександр Чернишов поінформував містян про рішення міської ради щодо децентралізації опалення у правобережній частині міста та пояснив причини таких заходів. «На сьогоднішній день у місті є три джерела теплопостачання: «Дніпровська ТЕЦ», ТЕЦ ПАТ «ДніпроАзот» і КП «Тепломережі». Заборгованість «Тепломереж» перед «ДТЕЦ» – більше 1 млрд грн. Таку непідйомну суму місто виплатити не змозі. «ДТЕЦ» – не комунальне підприємство, а державне, і у червні воно було виставлено на продаж. Ми не знаємо, чи придбає його хтось, але арбітражний керуючий написав лист про те, що опалювальний сезон 2018-2019 під загрозою, і може не розпочатися», – зазначив перший заступник. Саме тому, за словами Олександра Чернишова, керівництво міста прийняло рішення про децентралізацію опалення. Він також розповів, що пільговій категорії громадян, які мають дохід до 4 тисяч гривень на людину, опалення встановлять безкоштовно. Для цього мешканцям необхідно звернутись до одного з пунктів прийому документів для переходу на індивідуальне електроопалення та зареєструватись. Співробітники КП «Тепломережі» будуть перевіряти наявність заборгованості, і якщо вона є – абоненту потрібно буде її погасити або укласти договір реструктуризації терміном до 5 років. Далі громадянин звертається до фахівця управління соцзахисту. При собі потрібно буде мати документи і запрошення, які вже розсилають жителям працівники «Тепломереж». У перелік необхідних документів входить технічний паспорт на житло, копія паспорта, документ про право власності, довідка про доходи, ідентифікаційний код, договір з РЕМ та їх копії.
Якщо людина не потрапила до списку пільговиків, і повинна встановлювати опалення за свій рахунок, їй також потрібно погасити або реструктуризувати заборгованість за теплопостачання. Далі необхідно укласти договір з монтажною і проектною організацією. Вартість проекту – 615 гривень.
Для злагодженого процесу роботи вищевказаних пунктів, співробітники комунального підприємства «Тепломережі» будуть розносити запрошення для відвідування пунктів. Запрошення жителі будуть отримувати поступово, щоб упорядкувати потік відвідувачів.
Під час зустрічі від громадян надійшло багато запитань. Частина мешканців отримала відповіді одразу, на решту запитань, які не встигли розглянути, керівництво міста надасть відповіді через засоби масової інформації. У разі необхідності, будуть проводитись додаткові зустрічі з громадськістю.
Нагадуємо, що з 2 квітня у місті працюють 6 пунктів прийому документів для переходу на індивідуальне електроопалення:
1. вул. М.Лисенка, 24 (ПК ім. Горького), тел. 096-92-69-352
2. вул. Медична, 26, тел. 097-67-28-097
3. вул. Й.Манаенкова 1-А, тел. 096-92-66-793
4. пр. В.Стуса, 10/12 (ЦНАП), тел. 096-92-66-542
5. вул. Ніжинська, 7 (ЗОШ №7), тел. 096-92-66-427
6. вул. Освітня, 22, тел. 096-92-96-312


