У книжковому дворику Центральної бібліотеки Кам’янського пройшли літературні зустрічі

опубліковано: 05 червня 2018 оновлено: 05 червня 2018

Вже традиційно у Кам’янському в рамках історико-культурологічного фестивалю «Мамай-fest» проходять літературні зустрічі «Коло Слова», але вперше вони відбулися  у книжковому дворику Центральної міської бібліотеки імені Т.Г. Шевченка. 

Наскрізною темою фестивалю стала тема Дніпра у різних вимірах – історичному, культурному, екологічному та інших. На «Колі Слова» бібліотекарі теж спробували розвинути саме цю тему, але вже у поетичному просторі, у просторі слова, який не має кордонів. 

Участь у заході взяли: 

Роман Кухарук (Київ) – поет, прозаїк, журналіст. Член НСПУ. Голова Українського клубу. Засновник Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум». Автор 50 публікацій, поетичних і прозових книг. Нещодавно вийшла збірка поезій автора «Вдень і вночі». 

Володимир Луценко (Дніпро) – прозаїк, сатирик, поет, голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України. Автор 9 книг. Нагороджений Почесною відзнакою Міністра культури та мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» та Орденом Святого Володимира. 

Анатолій Горовий (Київ) – історик, прозаїк, поет. Працює старшим науковим співробітником Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Автор 2-х прозових книг, а у 2009 році побачила світ збірка поезій «Там, за обрієм, коротка мить». З 2018 року – голова правління Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум». 

Марія Дружко (Кам’янське) – поет, прозаїк. Має у своєму доробку 3 поетичні збірки, 2 романи та книжку для дітей. Лауреат різноманітних регіональних, всеукраїнських та міжнародних премій та конкурсів. 

Володимир Кільченський (Дніпро) – поет, прозаїк, автор тритомника «Присмак волі» з історії Хмельниччини, яким він дебютував у літературі. 

Віра Свистун (Київ) – математик за освітою і поет за покликанням. Член конгресу літераторів України, член клубу «Київ ПОЕТажний». 2014 році побачила світ її перша поетична збірка «Оглядываясь во вчера».

Михайло Яровий (Кам’янське) – поет, член літературної студії «Факел». У період з 1978 по 1982 років – її керівник. Автор книги «Приближение к любви». 

Михайло Кудрявцев, поет, психотерапевт за освітою (Дніпро). Автор кількох поетичних збірок, лауреат  обласного патріотичного літературного конкурсу імені Валер’яна Підмогильного,

Творчість Олександри Бурбело (Вінниця) –  юної  української  письменниці, члена НСПУ від 2015 (посмертно) представив її дідусь. П’ять книг поезії – у 15 років! А ще-історичний роман «Тутанхамон», оповідання у жанрі фантастики, казки та замальовки. За свої твори дівчинка отримала майже 50 дипломів і відзнак. Її нагороджували в Україні, Білорусі, Росії, США.