У Кам’янському розпочнуть розчистку лівобережного каналу

опубліковано: 05 вересня 2018 оновлено: 05 вересня 2018

Кам’янська міська рада на черговій сесії внесла зміни до Екологічної програми міста.  Зокрема, з місцевого бюджету виділено 1 млн грн на виконання першого етапу робіт із поліпшення стану лівобережного каналу.

Проектом передбачено проведення комплексу робіт: розчищення русла каналу (3 ділянки); кріплення укосів габіонами; устрій водопропускної споруди; планування території та укосів; влаштування під’їзної дороги. Наразі управління екології та природних ресурсів міської ради провело тендер та визначило виконавця робіт, розпочати які планують вже найближчим часом.

Крім цього, до Екологічної програми внесено заходи, затверджені у Меморандумі між ПАТ «ДМК» та міською радою про співробітництво у сфері поліпшення екологічного стану міста. Це, зокрема, озеленення санітарно-захисної зони комбінату (проектування, роботи з благоустрою), реконструкція газовідвідних трактів конвертерів №1 і №2 із заміною котлів –утилізаторів та реконструкцією газоочисного обладнання.