Працівниць галузей освіти, охорони здоров’я та соціального захисту привітали з прийдешнім святом
7 березня у Кам’янському відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.
Так, на Малій сцені Академічного музично-драматичного театру ім.Лесі України відбувся святковий концерт для працівниць галузі охорони здоров’я та соціального захисту Кам’янського.
Міський голова Андрій Білоусов привітав жінок зі святом від імені всіє громади подякувавши за порятунок життів та допомогу людям.
Із прийдешнім святом весни привітали освітянок – жінок, які своїм професіоналізмом, добротою та відданістю справі виховують нове покоління українців.
Попри складні воєнні часи, тривоги, навчання в укриттях, в цьому році педагоги Кам’янського вкотре довели свою майстерність: 16 президентських стипендіатів, 60 переможців обласного конкурсу-захисту МАН, 11 учнів, які представлятимуть Дніпропетровщину на всеукраїнському рівні, 96 медалістів 2025 року та 8 золотих медалей на міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті 2025»
«Це вражаючі результати і я щиро пишаюся вами, дорогі освітяни! Окрім навчання і турботі про дітей ви допомагаєте армії, а наша освітянська спільнота є потужним осередком волонтерства та надійним плечем для Захисників», - сказав Андрій Білоусов.


















