Військовий вальс, солдатська каша і спогади про роки війни: у Заводському районі пройшла традиційна зустріч ветеранів
З нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги адміністрація Заводського району Кам’янського за ініціативою квартального комітету району №5 організувала виїзну зустріч для ветеранів-мешканців мікрорайону 55 блочок.
«Протягом усього року, а особливо напередодні цих значущих дат ми організовуємо різні зустрічі патріотичного спрямування та вшановуємо ветеранів, піклуємося про них, робимо все можливе, щоб їхнє життя було більш затишним та благополучним», – сказав голова адміністрації Заводського району Юрій Лисяк.
На зустрічі звучали мелодії воєнних років у виконанні викладача музичної школи №1, баяніста Лариси Бахтіної, ветерани згадували важкі роки війни і товаришів, що пішли з життя.
Настрій учасникам зустрічі також підняла майстерність кухарів – учнів Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів під керівництвом Ірини Донченко. Ветеранів пригощали справжньою солдатською кашею, апетитними пиріжками та іншими смачними стравами.
Учасники зустрічі щиро подякували адміністрацію Заводського району за прекрасно організований захід, можливість поспілкуватися, згадати молодість, що випала на важкі роки воєнного лихоліття та вшанувати пам’ять товаришів.



