У Кам`янському реконструюють лівобережний парк
Лівобережний парк Кам'янського реконструюють вперше з моменту його створення більше 30 років тому. Хід робіт проконтролював міський голова Андрій Білоусов.
«Територія парку в кілька разів збільшилася. Укладається тротуарна плитка, встановлюється сучасне зовнішнє освітлення, нові лавки та урни. У парку будуть нові атракціони, скейт-парк, дитячі розважальні та спортивні майданчики, майданчик для гри в хокей на роликах, оглядова площа і багато іншого. Всі роботи ми плануємо завершити до середини вересня. На лівому березі проживає близько 80-ти тисяч жителів, і я заздалегідь запрошую всіх на відкриття оновленого і сучасного парку», - сказав Андрій Білоусов.
Також Андрій Білоусов зазначив, що нещодавно в Кам'янському відкрили два невеликих сквери для жителів містечка ДДГРЕС і по вулиці Матросова. На даний момент нову зону відпочинку створюють для мешканців Південного району, будують сквер на вулиці Затишній від проспекту Конституції до вулиці Стовби.









