Підприємці Кам’янського обговорили проблему незаконно встановлених тимчасових споруд

опубліковано: 08 листопада 2017 оновлено: 08 листопада 2017

7 листопада у Кам’янському пройшло чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке очолив заступник міського голови Олександр Шпаляренко.

На початку засідання підприємці заслухали головного спеціаліста Кам’янського міськрайонного управління Держпроднаглядслужби у Дніпропетровській області Анжелу Біленко. Вона доповіла присутнім про зміни у законодавстві стосовно порядку надання адміністративних послуг на території міста, здійснення перевірок суб’єктів господарювання та нарахування штрафів.

У зв’язку з реорганізацією служби всі послуги тепер можна отримати лише в місті Дніпрі, а це завдає городянам, зокрема підприємцям, багато незручностей, – розповіла Анжела Біленко. Директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради Марина Гурська зазначила, що буде піднімати це питання на рівні керівництва Держпроднаглядслужби і домагатись, щоб усі послуги установи можна було б отримати у Кам’янському.

Другим питанням, яке розглянула координаційна рада, був звіт щодо проведеної роботи з питань звільнення території міста від незаконно встановлених тимчасових споруд. За інформацією заступника директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олега Максименка, протягом 2015-2017 років у місті демонтовано 84 споруди. Відшкодування фінансування у 2017 році за звільнені споруди складає 27 тисяч 765 гривень. Також він зазначив, що зараз роботи із демонтажу тимчасово припинені через необхідність внесення змін до відповідного рішення виконкому. Зі свого боку підприємці внесли кілька пропозицій, як покращити роботу зі звільнення міста від незаконних кіосків.

Під час засідання член координаційної ради Галина Залога порушила питання щодо кількох зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів, які стосуються підприємництва. На її думку, прийняття цих законів знищить спрощену систему оподаткування і негативно вплине на розвиток підприємництва в цілому. Тому Галина Залога запропонувала від імені координаційної ради звернутись до депутатського корпусу міста, який би ініціював звернення до народних депутатів України з цього питання.

Наостанок члени координаційної ради вирішили запросити на наступне засідання представників «Міськводоканалу», управління газового господарства, ПАТ ДДТЕК «Дніпрообленерго», до яких у підприємців виникли запитання.