Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги отримувачів субсидії!

Створено: 2021-05-18 08:52:23Оновлено: 2021-05-20 12:50:34

У травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Звертаємо увагу!!! Житлова субсидія особам, які звернулисяза її призначенням впродовж травня – вересня 2021 року, буде призначатися з травня 2021 року.

З травня  2021 року житлова субсидія надається громадянам у грошовій готівковій формі шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в уповноваженому банку, чи виплачується йому готівкою через відділення організації, що здійснює виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання.

Для призначення житлової субсидії подаються наступні документи:

-  заяву та декларацію (за новими формами);

-  довідки про доходи - у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848;

-  копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);

-  інші документи, які необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби);

При собі необхідно мати: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків(ідентифікаційний номер), інформацію про: паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) членів домогосподарства та членів їх сімей( в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою), особові рахунки  організацій- надавачів житлово-комунальних послуг(зазначається у платіжних квитанціях або розрахункових книжках), про виплатні реквізити банківської установи для виплати субсидій.

Громадяни несуть персональну відповідальність за подані ними (уповноваженими особами) відомості в заяві, декларації, інших документах, що вплинули на встановлення права на призначення житлової субсидії та визначення її розміру.

Прийом заяв для призначення житлової субсидії проводиться спеціалістами районних управлінь соціального захисту населення департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради:

Дніпровське управління соціального захисту населення, 51937, м.Кам'янське, просп. Перемоги, 45. Телефон відділу прийому громадян (0569) 55-42-42; (0569) 55-42-43

Заводське управління соціального захисту населення, 51925, м.Кам'янське, просп. Свободи, 2/1.
Телефон відділу прийому громадян  (0569) 55-42-35;

Південне управління соціального захисту населення, 51909, м.Кам'янське, вул. Затишна, 3.
Телефон відділу прийому громадян  (0569) 56-07-37.

Заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Бланки нової заяви та декларації можливо роздрукувати з офіційного сайту Кам’янської міської ради за посиланням тут.