Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грантова допомога по проєктах безпеки людини програми «Кусаноне»

Міністерство закордонних справ Японії надає грантову допомогу по проєктах безпеки людини програми «КУСАНОНЕ».

Потенційними отримувачами допомоги можуть стати неурядові організації, лікарні, початкові школи та інші неприбуткові організації у таких сферах як: медична допомога, освіта, надання допомоги населенню, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Посольство Японії в Україні в першу чергу віддаватиме перевагу важливим та довгостроковим проєктам у громаді. Кошти програми надаються після дослідження та оцінки кожної заявки, яку необхідно подати до 31 березня 2020 року.

Сума гранту на один проєкт орієнтовно становить 2 млн. грн (без ПДВ). Окремо необхідно передбачити кошти на сплату ПДВ та банківської комісії за конвертацію валюти (розмір визначається в залежності від суми гранту та становить орієнтовно 10 000 грн на 1 проект).

З інформацією про отримання грантової допомоги можливо ознайомитися на сайті Посольства Японії в Україні за посиланням: http://www.ua.emb-japan.go.jp, тел. (044) 490-70-76, e-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp.

Заповнену заявку та відповідні  документи необхідно надати до Посольства Японії за поштовою адресою: Посольство Японії в Україні, Бізнес-центр «Європа», 7 поверх, Музейний провулок, 4, 01901, м. Київ та на е-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp.

Форма заявки на участь та інформація про надання грантової допомоги додаються.