Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Львівській, Київській і Дніпропетровській областях триває реєстрація на проект підтримки ветеранів

Створено: 2019-11-04 12:17:09Оновлено: 2019-11-04 12:18:56

Робота над проектом «Життя після конфлікту. Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» триває, і вже частина учасників проекту, що успішно захистили свої бізнес-ідеї отримали обладнання від Міжнародної організації з міграції.

Віктор Чупель – учасник проекту, що зараз виготовляє меблі для ресторанів професійного спрямування зазначає: «Завдяки отриманому обладнанню (зварювальна машина) збільшу асортимент продукції, оскільки дане обладнання більш професійне. Після участі в проекті багато що змінилося в мене в голові: основне – сприйняття і ведення бізнесу. Не треба вагатись подаватись на проект, оскільки це не вимагає коштів і два дні навчання це не так багато часу. Багаж знань, який можна звідси винести, навіть якщо щось не вдасться, і ви не отримаєте кошти на обладнання (хоча 90 % учасників проекту отримують фінансування), в будь-якому випадку у вас залишиться».

Нагадуємо, якщо Ви мешкаєте у Львівській, Київській та Дніпропетровській областях маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне – хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант (до 1 000 євро) на закупівлю обладнання для Вашої справи.

Заповнити анкету на участь можна за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#h1iirjp9.

Важливо:

-         участь у проекті безкоштовна;

-         місце проведення проекту: м. Львів, Дніпро, Київ.

Посилання на сторінку проекту: http://iom.org.ua/ua/granty-na-rozvytok-samozaynyatosti-dlya-veteraniv-z-kyyivskoyi-dnipropetrovskoyi-ta-lvivskoyi.

Контактна особа для подачі заявок та детальнішої інформації: Михайло Чорний – електронна адреса: m.chorniy@uabl.org, тел.: +38 096 243 10 89 та Олег Озарко – тел.: +38 068 191 10 84.

Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Виконавчий партнер проекту – громадська організація Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL.