Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Проект «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення»

Створено: 2019-03-12 14:19:52Оновлено: 2019-03-12 14:21:28

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю в України» та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проектам і проектам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) Берлін (Німеччина) запрошують керівників підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю прийняти участь у проекті щодо посилення конкурентоспроможності підприємств громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

Проект реалізується за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки фонду Aktion Mensch, Німеччина.

Проект орієнтований на фахівців і керівників соціальних підприємств організацій осіб з інвалідністю у Східному та Центральному регіонах України.

За даними анкетування будуть обрані 12 підприємств, які стануть учасниками проекту. Для фахівців цих підприємств будуть проведені бізнес-тренінги, адаптовані до їхніх потреб і ситуації, а також індивідуальне консультування із залученням профільних українських фахівців та
представників FAF.

Метою цих заходів є підвищення конкурентоспроможності підприємств в складних економічних умовах, забезпечення зайнятості для людей з інвалідністю та створення додаткових робочих місць.

Контактна особа: Вікторія Назаренко, електронна пошта: v.n.nazarenko@ukr.net.

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdp-oJrsfyBlQelFtNr-dltvAWMPiPjs2nbtC3BfM7ShO8FDw/viewform.