Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Перелік та склад постійних комісій Кам’янської міської ради VIII скликання

Створено: 2020-11-13 09:03:04Оновлено: 2021-02-10 13:36:06

ПЕРЕЛІК

постійних комісій Кам’янської міської ради VІIІ скликання

1. Постійна комісія міської ради з питань законності, правової, регуляторної та антикорупційної політики, розвитку підприємництва, депутатської діяльності та етики.

2. Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та інвестицій.

3. Постійна комісія міської ради з питань екології, промислової політики, економіки, праці, енергозбереження.

4. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства.

5. Постійна комісія міської ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту та зв’язку.

6. Постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних ресурсів та комунальної власності.

7. Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань.

СКЛАД
постійних комісій Кам’янської міської ради VІIІ скликання

1. Постійна комісія міської ради з питань законності, правової, регуляторної та антикорупційної політики, розвитку підприємництва, депутатської діяльності та етики.

1. САУСЬ Костянтин Вікторович – голова постійної комісії;

2. КІНАРЕЄВ Віктор Ігорович – заступник голови комісії;

3. ГУСЄВ Антон Сергійович – секретар комісії;

4. ШПАЛЯРЕНКО Олександр Анатолійович;

5. ЗАЛОГА Галина Антонівна;

6. СІНЕГІНА Ольга Юріївна;

7. ЧЕПЧЕНКО Наталія Леонідівна.

2. Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та інвестицій:

1. ШКУРЕНКО Наталія Юріївна – голова постійної комісії;

2. ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович – заступник голови комісії;

3. СОКОЛОВА Оксана Олександрівна – секретар комісії;

4. КАЛМИКОВ Максим Юрійович;

5. ПОЛІЩУК Віталій Дмитрович.

3. Постійна комісія міської ради з питань екології, промислової політики, економіки, праці, енергозбереження.

1. ЛУКАШОВ Олександр Олександрович – голова постійної комісії;

2. ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віталій Григорович – заступник голови комісії;

3. СОКОЛ Наталія Петрівна – секретар комісії;

4. СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович

5. МЕДВЕДЕВА Жанна Геннадіївна

4. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства:

1. ПОЛИНЬКО Микола Олексійович – голова постійної комісії;

2. МИРШАВКА Сергій Іванович – заступник голови комісії;

3. КОНДРАТЬЄВ Данило Олексійович – секретар комісії;

4. ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович;

5. ГРИЩАК Віталій Миколайович;

6. ПОПОВА Анжела Володимирівна.

5. Постійна комісія міської ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту та зв'язку:

1. БАБЕНКО Михайло Миколайович – голова постійної комісії;

2. ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович – заступник голови комісії;

3. ДІДУР Віталій Вікторович – секретар комісії;

4. САВЧЕНКО Олександр Володимирович;

5. АНТОЩЕНКО Іван Григорович;

6. БЄКЛЄШОВ Денис Олександрович.

6. Постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних ресурсів та комунальної власності:

1. КУЗЬМЕНКО Ольга Олександрівна – голова постійної комісії;

2. МОСКОВСЬКА Ольга Геннадіївна– заступник голови комісії

3. ГУРСЬКА Марина Гарріївна – секретар комісії;

4. ВОРОЖКО Сергій Сергійович;

5. ЧЕРНЯВСЬКИЙ Марк Віталійович.

7. Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань:

1. ЧЕРЕДНИК Тетяна Володимирівна –голова постійної комісії;

2. ШАБЛЯ Дмитро Ігорович – заступник голови комісії;

3. ПАХОЛЬКО Марина Ігорівна – секретар комісії;

4. ВИНАР Ростислав Любомирович;

5. КАПІНУС Валентина Іванівна;

6. ДАРАДАН Тетяна Миколаївна;

7. МАТЮХА Володимир Іванович.