Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Програма з вивчення англійської мови Access у м. Дніпрі

Створено: 2019-09-11 05:29:17Оновлено: 2019-09-11 05:29:42

Посольства США в Україні оголошує конкурс на прийом заявок щодо участі у безкоштовній дворічній «Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program, скорочено Access) для дітей віком від 13 до 15 років.

Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають англійської мови або мають мінімальні знання з неї, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Тривалість занять: 2-3 рази на тиждень по 2 години (можливі перерви під час шкільних канікул) з жовтня 2019 р. до червня 2021 р.

Фінансова підтримка: програма Access оплачує всю вартість навчання, підручників, а також інтенсивних занять учасників на базі дитячого літнього табору у червні 2021 року (біля 5 днів).

Кандидати на участь у програмі повинні надати:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження (копію).

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію). Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12 балів. Щодо шкільної оцінки з англійської мови, то вона може бути і нижчою, ніж 8 балів: головне, бажання вивчати англійську мову.

3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію). Таким документом може бути, наприклад, або довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення особи/cім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, переселенця, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом тощо.

4) 2 фотографії розміром 3х4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.

6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

Копії документів надавати до 20 вересня 2019 року до громадської організації «Нове бачення» за адресою: м. Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 55,
 офіс №227. Контакт для довідок: Олександр Шаньгін, тел.: 099 658 2562;
електронна адреса: newvisionngodp@gmail.com.

Також відскановані документи можна надсилати на електронну адресу: newvisionngodp@gmail.com, або access-ua@ph-int.org. У темі повідомлення вказувати «Програма англійської мови в Дніпрі» і прізвище кандидата.