Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відкрито реєстрацію на конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs в Україні

Створено: 2019-10-11 11:51:12Оновлено: 2019-10-11 11:51:51

Благодійний фонд ICEPP (https://www.facebook.com/CFicepp/) оголошуює відбірковий етап конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що був започаткований в Університеті штату Делавер для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва по всьому світу. Цього року у конкурсі бере участь 21 країна світу.

Українські школярі 14-18 років мають шанс випробувати свій підприємницькій хист і отримати поїздку в США – Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs пошук інноваційних ідей.

Мета проекту – надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист та сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

У рамках конкурсу є два напрямки: Business Innovations (традиційний бізнес) та Social Innovations (соціальний бізнес).

Загальні вимоги до учасників:

- є ідея бізнесу або соціального підприємства, яка потребує реалізації;

- вік від 14 до 18 років;

- учень/учениця загальноосвітньої школи або профільного коледжу (студенти університетів не можуть брати участь у конкурсі);

- наявність команди однодумців (від 2 до 4), які разом хочуть створити бізнес;

- хоча б один з учасників володіє англійською мовою не нижче рівня Intermediate та зможе представити бізнес-ідею англійською мовою.

Реєстрація у конкурсі до 08 січня 2020 року за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com/.

Детальніше про проект та умови участі у конкурсі можна знайти за посиланням: http://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeua.html.