Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗВІТ про проведення громадського обговорення з питання присвоєння комунальному закладу «Навчально-виховний комплекс №37» Кам’янської міської ради імені Максима Самойловича

Створено: 2018-02-12 14:40:39Оновлено: 2018-02-12 14:42:51

 

ЗВІТ 

про проведення громадського обговорення з питання присвоєння комунальному закладу «Навчально-виховний комплекс №37» Кам’янської міської ради імені Максима Самойловича  

На виконання резолюції міського голови на службову записку від 21.11.2017 №С-12506 відділом інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради (далі – Відділ) було підготовлено розпорядження міського голови від 11.12.2017 №448-р «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння КЗ «НВК №37» Кам’янської міської ради імені Максима Самойловича» та 12 грудня 2017 року на офіційному веб-сайті міської ради оприлюднене інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення у формі електронної консультації.

Розпорядження про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднювалось в інформаційно-аналітичному щотижневику міської ради «Відомості» від 13.12.2017 №50(1191). Також, відповідна інформація оприлюднювалась в розділі «Новини» на офіційному
веб-сайті міської ради та публікувалась іншими міськими засобами масової інформації.

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення, під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (затвердженого постановою КМУ №989 від 24.10.2012) строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення і повинен становити не менш як два місяці. Термін надання пропозицій в рамках громадського обговорення з даного питання закінчився 12 лютого 2018 року.

Починаючи з 12 грудня 2017 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу, яка була вказана в інформаційному повідомленні.

Під час проведення громадського обговорення у формі електронної консультації до відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради не надійшло жодного звернення.

Станом на 12.02.2018 інші пропозиції та зауваження з питання винесеного на громадське обговорення у формі електронної консультації до Відділу не надходили.

Звіт надано для подальшого розгляду та прийняття відповідного рішення.

 

 

 

Начальник відділу інформаційної діяльності

та взаємодії з громадськістю міської ради                                 Ю.А.БЕРЕЖНИЙ