Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти для міського розвитку в рамках програми «Actors of Urban Change»

Створено: 2019-08-13 12:48:33Оновлено: 2019-08-13 12:48:57

Програма «Actors of Urban Change» покликана сприяти міському розвитку. У вас є ідея змінити своє місто? Ви хочете співпрацювати з партнерами з різних секторів та дисциплін? Чи хотіли б ви вчитися, обмінюватися та бути натхненні виробниками змін з інших міст Європи? Якщо так, то подайте заявку зараз, щоб стати актором міських змін.

«Актори міських змін» - міжнародна мережа добрих практик, керована громадою. Програма сприяє сталому міському розвитку та створена для співтворчості як рушійної сили для позитивних змін. Для цього вони сприяють співпраці між суб'єктами неприбуткового, державного та приватного секторів.

З точки зору програми, міські зміни зосереджуються не на формальних процесах планування, а на посиленні залучення громад до міського розвитку. Заявники проекту можуть звернутися з потребою вирішити поточний виклик або потребу, пов’язану із стійким міським розвитком у своєму місті чи мікрорайоні, наприклад:

-          доступне житло та гентрифікація;

-         енергетика та зміни клімату;

-         доступність державних ресурсів та просторів;

-         стала мобільність та транспорт;

-         соціальне включення та культурне різноманіття;

-         кругова економіка та економіка спільного використання;

-         цифрові рішення для формування міських змін;

-         здоров’я, харчування та фізичні навантаження

Програмою запропоновано фінансову підтримку місцевому проекту, що забезпечить швидке стартування. Обрані команди можуть отримати до 13 000 євро, дедлайн подачі заявок – 21.09.2019 року.Для отримання додаткової інформації -https://www.actorsofurbanchange.org/apply/