Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

IREX оголошує відбір заявок на участь у програмі ПУЛЬС

Створено: 2018-02-15 09:35:33Оновлено: 2018-02-15 09:38:10

Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» для бібліотек та громадських організацій (ГО) об’єднаних територіальних громад України.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні, збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись, збільшення спроможності та професійного рівня усіх долучених до реформи груп.

Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які виявлять зацікавленість у подальшій співпраці з IREX, та пройдуть процес погодження робочих планів та бюджетів для проведення заходів в рамках проекту.

IREX надасть:

- всебічну інформаційну підтримку своїм партнерам задля підвищення їх обізнаності та впровадження діяльності в громадах (наповнення Facebook групи (IREX-PULSE: https://www.facebook.com/groups/1003178976480579/about/) щотижневі дайджести новин, надіслані електронною поштою; візуалізація даних та інфографіка; вебінари на різні тематики);

- інформаційні матеріали для використання під час проведення заходів та розповсюдження у громадах серед мешканців;

- грантову підтримку для кожної команди (бібліотека + ГО), що мають бути використані на проектну діяльність;

- консультації спеціаліста з проведення соціологічних досліджень та аналізу даних.

Очікується, що бібліотеки та громадські організації проведуть щонайменше чотири спільні заходи з залученням громадян до реалізації реформи місцевого самоврядування за участі активістів (групи підтримки реформ (ГПР) протягом квітня-серпня 2018 року.

Для участі в конкурсі необхідно до 01 березня 2018 року включно подати пакет наступних документів:

-       одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявки на участь;

-       розроблений робочий план по проведенню мінімум чотирьох інформаційних заходів з залучення громадян до процесу реформи місцевого самоврядування;

-       подготовлений бюджет на проведення щонайменше чотирьох інформаційних заходів з теми децентралізації;

-       письмове підтвердження від керівника ГО щодо актуальної назви ГО, уповноваженого підписанта та юридичну адресу організації;

-       скановану копію довідки з банку громадської організації про відкритий рахунок.

Заявки приймаються виключно електронною поштою на електронну адресу: tdementieva@irex.org з темою ЗАЯВКА_ПУЛЬС_Ваша ГО_населений пункт.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до координатора проекту Тетяни Дементьєвої: (044) 537-06-04, tdementieva@irex.org.

Результати відбору будуть повідомлені учасникам електронною поштою до 16 березня 2018 року. Розглядатимуться заявки тільки від команд з попереднім досвідом співпраці у проекті ПУЛЬС.

Детальну інформацію щодо умов конкурсу, форма заявки на участь, форми робочого плану та бюджету можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1BD1z4ENLOCnrphks7y9R-g4ZNhEGAzGZ.