Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Програмa грантів Harald Binder Cultiral Enterprises

Створено: 2019-10-15 08:20:58Оновлено: 2019-10-15 08:21:23

HBCE Grant   Program / Програма ґрантів НВСЕ спрямована на підтримку ініціатив у сфері мистецтва, культури та освіти в Україні, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи. Сума ґранту становить від 500 до 5 000 € та покриває 70% від усіх витрат проекту. Заявки приймаються від громадських, неурядових та неприбуткових організацій, які планують реалізувати проекти в Україні з січня по листопад 2020 року.

HBCE запрошує організації зі сфері мистецтва, культури та освіти, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи, подавати проекти на Програму ґрантів. Культура та освіта – це важлива запорука сильного суспільства, необхідна передумова для змін і зміцнення конкурентоспроможності України. Підтримуються низові ініціативи, міжгалузеву та міжнародну співпрацю задля сталого розвитку культури, мистецтва та освіти в Україні.

Ґранти виділяємо один раз на рік на проекти неурядових організацій з України чи закордону.

Аплікаційну форму необхідно заповнити до 01 листопада 2019 року онлайн англійською мовою за посиланням: http://hbce.com.ua/app/. Заявки, написані українською мовою, не будуть розглянуті НВСЕ.

Критерії відбору:

-         проекти у сфері культури / мистецтва / освіти;

-         реалізація в Україні;

-         актуальні теми / інноваційні методики;

-         фокус на суспільному розвитку та дії;

-         підхід «знизу-вгору».

Більш детальну інформації щодо участі у Програмі ґрантів можна знайти за посиланням: http://hbce.com.ua/uk/grants.