Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стипендія у 10 000 грн для українських студентів коледжів та технікумів

Створено: 2019-10-15 12:38:50Оновлено: 2019-10-15 12:39:13

Проект «Scholarship в Україні» розширює спектр видачі грантів. В рамках цього соціального проекту діє окремий конкурс на підтримку студентів, які навчаються у коледжах, технікумах та ПТУ України.

Переможці також можуть витратити виграний приз на своє навчання або на отримання додаткових знань на обраних освітніх курсах.

Метою конкурса є підтримати ідею популяризації робочих спеціальностей серед молоді. Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною.

Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів.

Тема роботи: «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?».

Мова написання – українська або російська. Головне, щоб робота була унікальною та суттєвою.

Готові роботи потрібно надіслати організаторам на поштову скриньку: grant@scholarship.in.ua.

Ознайомитися с деталями проведення конкурсу та подати заявку на участь можна за посиланням: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. У заявці вкажіть, будь ласка, ПІБ, номер телефону, електронну пошту і назву навчального закладу.

Ваші готові роботи оцінює професійне журі. За підсумками конкурсу буде обрано 3 кращі роботи, автори яких повинні будуть їх захистити. Переможець отримає 10 000 гривень, які будуть спрямовані на навчання. Учасники, що посіли 2-е та 3-є місце, отримають заохочувальні грошові призи.

При виникненні питань, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв’язку: e-mail: grant@scholarship.in.ua та контактний телефон:
+38067 622 62 82.