Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс грантів від посольства Словаччини в Україні

Створено: 2020-03-17 07:08:34Оновлено: 2020-03-17 07:11:53

Словацьке агентство з розвитку міжнародної співпраці оголошує конкурс малих грантів. Допомога фінансується SlovakAid та спрямована безпосередньо на невеликі проєкти, які представляють собою більш гнучку, оперативну та ефективну фінансову підтримку країн, що розвиваються.

Подані проєкти повинні бути пов'язані з галузями якісної освіти, охорони здоров’я, сферою управління та побудови громадянського суспільства, безпекою харчових продуктів та сільського господарства, інфраструктурою та сталим використанням природних ресурсів, підтримкою створення ринкового середовища. 

Конкурс пропозицій відкритий для зареєстрованих юридичних осіб: неурядових організацій, некомерційних суб'єктів та органів місцевого самоврядування.

Максимальна сума безповоротного фінансового внеску –  10 000 EUR за проєкт. Максимальна кількість обраних проєктів обмежена бюджетом, виділеним на цей конкурс пропозицій, який становить 40 000 EUR.

Тривалість кожного проєкту становить від 6 до 12 місяців, починаючи з дати підписання Угоди між Словацьким агентством міжнародного співробітництва з розвитку та кінцевим бенефіціаром.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 15 жовтня  2020 року. Проєктні пропозиції мають бути надіслані як в електронному вигляді (електронною поштою: emb.kiev@mzv.sk), так і в паперовій формі, до Посольства Словацької Республіки в Києві.

Копії заявок (заповнені, підписані та скріплені печаткою) з відповідною супровідною документацією (реєстраційні документи організації-заявника та резюме ключових представників, відповідальних за реалізацію проєкту англійською мовою) мають бути надіслані до посольства Словаччини не пізніше 15 жовтня 2020 року. Заявки, отримані після цієї дати, не приймаються.

Постачальник: Словацьке агентство з міжнародного співробітництва з розвитку

Контактний пункт: Посольство Словацької Республіки в Києві

Адреса: вул. Ярославів Вал, 34, 01901, Київ, УКРАЇНА

Телефон: +38 044 272 03 10

Електронна пошта: emb.kiev@mzv.sk

Аплікаційні форми для заповнення англійською мовою у додатку