Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Cпеціалізований конкурс грантів для ЗМІ «Євроінтеграція працює! Розкажи!»

Створено: 2019-06-18 06:53:50Оновлено: 2019-06-18 06:54:22

Інститут економічних досліджень (ІЕД) та політичних консультацій разом з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що фінансується ЄС оголосив спеціалізований конкурс грантів «Євроінтеграція працює! Розкажи!».

Мета конкурсу – посилити залучення ЗМІ до інформування про реалізацію проєвропейських реформ в Україні. Максимальний розмір гранту – 250 тис.грн.

Проекти, подані на конкурс, повинні включати такі компоненти:

-       пошук та підготовку історій успіху реалізації проєвропейських реформ на рівні села, громади, міста, району чи області (не менше 10) відповідно до вимог ІЕД з обов’язковою підготовкою короткої (1-2 сторінки) текстової версії українською та англійською мовами. Історія успіху – це опис досягнень та прогресу певної реформи, який демонструє позитивні зміни. Заявка має включати перелік запропонованих історій успіху. Історії успіху мають бути унікальними і не бути опублікованими раніше;

-       поширення історій успіху в ЗМІ (лонгріди, теле-, радіопрограми в залежності від профілю ЗМІ), не менше 10 матеріалів.

До участі у конкурсі запрошуються ЗМІ, які:

-       офіційно зареєстровані як юридичні особи не менше 1 року (грантові заявки від ФОП не приймаються);

-       мають щонайменше річний, бажано – трирічний досвід роботи;

-       мають досвід публікацій за тематикою запропонованого проекту;

-       мають спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

-       мати веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці;

-       запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації (в т.ч. проїзд та проживання) у 2-денній конференції в листопаді 2019 року в Києві.

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на електронну адресу: rfr@ier.kiev.ua одним електронним листом. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Кожен додаток слід надсилати одним окремим файлом. У випадку неможливості надіслати проектну пропозицію одним електронним листом (в разі великого обсягу додатків), грантова заявка може бути розміщена на файло-обмінних системах із зазначенням посилання на неї.

Кінцевий термін подання грантових заявок: до 07.07.2019 року.

Всі деталі щодо участі у конкурсі та аплікаційні форми можна знайти за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=6206.