Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за ІІ квартал 2019 року

Створено: 2019-07-18 04:56:50Оновлено: 2019-07-18 04:59:35

 

 

                                                                                                                              Міському голові

                                                                                                                              БІЛОУСОВУ А.Л.

 

 

ЗВІТ

про роботу організаційного відділу міської ради
 у ІІ кварталі 2019 року

 

 

1. Аналітична робота

 

Робота організаційного відділу міської ради здійснювалась відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Протягом ІІ кварталу 2019 року посадовими особами, за напрямами  роботи відділу:

–       здійснено аналіз роботи відділу та підготовлено звіт за підсумками роботи відділу у І кварталі 2019 року;

–       опрацьовано та надано міському голові для ознайомлення звіти про роботу керівників виконавчих органів міської ради у І кварталі 2019 року.

Підготовлено  розпорядження  міського  голови  від  14.05.2019  №182-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 15–17 та 28–30 червня 2019 року».

З метою належної підготовки позачергових виборів народних депутатів  України 21 липня 2019 року підготовлено та прийнято відповідні розпорядчі документи, а саме:

- розпорядження  міського  голови  від 29.05.2019 №208-р «Про забезпечення виконання Закону України «Про вибори народних депутатів України на території міста»;

 

- рішення виконавчого комітету міської ради від 26.06.2019 №159     «Про організацію роботи щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року»;

Узагальнено інформацію надану виконавчими органами міської ради та складено графік участі міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в міських заходах на ІІІ квартал 2019 року.

-       Проведено облік робочих груп, комісій, координаційних рад тощо, утворених при міському голові та виконавчих органах міської ради.

-      Опрацьовано пропозиції заступників міського голови
та складено та  12 календарних планів роботи та 18 уточнень та доповнень до основних заходів, що проводить міська рада та їх виконавчий комітет.

 Опрацьовано та направлено 3 графіки чергувань керівництва міської ради у вихідні та святкові дні.

Опрацьовано та відправлено належним чином 23 вітальних листів та 460 листівок з нагоди дня народження, ювілейних дат та загальнодержавних свят, 90 листів з привітанням ветеранів з Днем перемоги.     

         За звітний період відділом опрацьовано 103 вхідних службових документа, та підготовлено 35 вихідних службових документа, у тому числі 4 на контрольні службові документи.

Підготовлено проведення щопонеділка оперативних нарад наради з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради.

Протягом кварталу опрацьовувалась інформація, надана  виконавчими органами міської ради щодо оновлення інформації у телефонних довідниках.   Оновлені телефонні довідники міський та виконавчих органів Кам’янської міської ради. Копії телефонних довідників щокварталу надаються керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

Опрацьовано інформації керівників виконавчих органів щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят у
 місті, яку направлено до облдержадміністрації та обласної ради;

- підготовки щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України станом на 25.06.2019 та інші.

2. Методична робота

 

Упродовж ІІ кварталу 2019 року посадовими особами відділу постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради надавалась методична та практична допомога у підготовці документів з питань, що належать до повноважень відділу.

3. Організаційна робота

 

Проведено заходи щодо організації проведення оперативних нарад 
з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, керівниками виконавчих органів міської ради.

Посадовими особами організаційного відділу міської ради проведено організаційний супровід:

-     урочистих заходів з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

-     заходів нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій та інших

Забезпечено супровід 3 засідань виконавчого комітету міської ради 
та 3 засідань з питань попереднього розгляду матеріалів засідання виконавчого комітету міської ради.

 Опрацьовано інформацію надану виконавчими органами міської ради, підготовлено та направлено до облдержадміністрації паспорт міста станом на 25.06.2019.

Працівники відділу забезпечували участь посадових осіб виконавчих органів у загальноміських та загальнодержавних святах.

Протягом ІІ кварталу посадовими особами виконувались інші доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Забезпечено взаємодію виконавчих органів міської ради та оперативний зв'язок з районними адміністраціями, Карнаухівською селищною радою, 
Дніпропетровською обласною державною адміністрацією.

На виконання Закону України «Про  вибори Президента України» та «Про вибори народних депутатів України» проводилась робота щодо організації та підготовці на території міста ІІ туру виборів Президента України 21 квітня 2019 року та позачергових виборів народних депутатів України
21 липня 2019 року. Постійно опрацьовувалися  спільно з районними у місті адміністраціями та Карнаухівською селищною радами та направляються до ОДА, відповідно до строків виконання, інформації щодо організації підготовки міста до виборів.

Робота посадових осіб організаційного відділу здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.