Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стипендії для українців на участь у міжнародній програмі CANactions School

Створено: 2019-08-02 05:34:22Оновлено: 2019-08-02 05:34:52

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини оголошує конкурс та надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School «Creating Homes for Tomorrow» (http://eng.canactions.com/creating_homes_for_tomorrow).

Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної програми або будь-якої комбінації воркшопів):

-       4 воркшопи – 1 500 EUR

-       3 воркшопи – 1 200 EUR

-       2 воркшопи – 900 EUR

Транспортні та будь-які інші витрати, включаючи проживання, покладаються на стипендіта/ку.

Для можливості отримання стипендії потрібно:

-       бути громадянином/кою України;

-       заповнити заявку (http://eng.canactions.com/2019_aplication_form) на участь у програмі та обґрунтувати свій інтерес до теми мікрорайонів (до 500 слів максимум).

Кінцевий термін прийому заявок: 2 вересня 2019 року – для стипендій на повну програму та будь-яких комбінацій воркшопів.

В рамках програми 2019/20 CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників.

Програма складається з чотирьох сезонних воркшопів, які відбудуться в Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. Учасники мають змогу самостійно обрати від 2 до 4 воркшопів, у яких братимуть участь. Участь у фінальному воркшопі у Києві є обов’язковою. Кожен воркшоп організований у формі дослідження місцевого житлового контексту одного з чотирьох міст.

До участі у програмі запрошуються випускники та фахівці галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціальностей.

Більше інформації можна знайти за посиланням: http://eng.canactions.com/creating_homes_for_tomorrow.

@CANactionsSchool: https://www.facebook.com/events/459359011308786/.