Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за ІІ квартал 2020 року

Створено: 2020-09-02 07:01:22Оновлено: 2020-09-02 07:06:36

Звіт
про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам
’янської міської ради  за ІІ квартал 2020 року

1. Аналітична робота

Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації 60 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.
У ІІ-му кварталі 2020 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:
- «Про організацію та відзначення в місті у 2020 році 24-ї річниці Конституції України»;
- Про внесення змін до розпорядження міського голови від 20.07.2018 №279-р «Про оголошення конкурсу з відбору проекту Гімну міста Кам’янське».
Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 33 листа, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.
За ІІ квартал 2020 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 227 інформаційних повідомлень та прес-релізів.
Відділ співпрацював з відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Також відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 2. Методична робота

Відділ співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. Зокрема у звітному періоді проводили зустрічі з керівництвом політичних партій «Опозиційна платформа – За життя» та Партія Пенсіонерів України, також з Кам’янською міською організацією ветеранів України.
Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.
Відділом постійно:
-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;
-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;
-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);
-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;
-     надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.
Підготовлено та опубліковано 16 текстів привітань міського голови, 10 текстів промов та 1 некролог.
На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах, «Точка зору», «Територія дебатів».
На телеканалі «Відкритий» (м.Дніпро) виходили випуски регіональних новин, де висвітлювалась висвітлювалась діяльність  структурних підрозділів міської ради, в ефір виходила програма «Актуальне інтерв’ю» за участю міського голови Андрія Білоусова.
В ефірі «Телерадіокомпанії МіКомп» двічі на тиждень виходила програма «Місто для тебе», в якій висвітлювалась діяльність  структурних підрозділів міської ради.
Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:
- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ»;
- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;
- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів для внесення відповідних пропозицій з цих питань;
- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;
- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста високопосадовців.

3. Організаційна робота

У ІІ кварталі 2020 року відділ брав участь в організації та проведенні, а також в інформаційному забезпеченні  Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня Європи, Дня пам'яті жертв політичних репресій, Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та Дня Конституції України, Дня молоді України, Дня захисту дітей.
Організовано та проведено 2 брифінги секретаря міської ради.
Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 5 масових акції організованих громадськими організаціями та політичними партіями.
Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.
Щодня забезпечувалось виконання умови договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та газетою «Любимый город ДЗ»: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування.
Також відділ забезпечував належне інформування населення міста про ситуацію щодо захворюваність на короновірус, наявних карантинних обмежень та рекомендацій щодо упередженню захворюванню.
Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.
Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.