Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ПАРТИЦИПАТОРНОГО БЮДЖЕТУВАННЯ РОЗГЛЯНЕ ПІДСУМКИ ВПРОВАДЖЕННЯ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ У 2018 РОЦІ

Створено: 2019-01-25 19:17:22Оновлено: 2019-01-25 19:54:24

31.01.2019 року о 14:00 у кабінеті 223 МВК відбудеться розширене засідання Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі), на якому буде представлено підсумковий річний звіт щодо впровадження бюджету участі та реалізації проектів-переможців Конкурсу громадських проектів у 2018 році.

У засіданні візьмуть участь експерти Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Людмила Проценко (Черкаси) та Анна Ніколенко-Баєва (Чернігів), які нададуть консультації щодо моніторингу і реалізації громадських проектів та представлять кращі практики запровадження бюджету участі в містах України.

Також у межах заходу буде проведено церемонію нагородження авторів громадських проектів, що взяли участь у Конкурсі 2018 року (60 громадських проектів) та вручено пам'ятні подарунки.

Цей захід є черговим заходом, запланованим спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ та направленим на впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі) в місті.
Нагадаємо, що у січні минулого року місто взяло участь у проекті «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.