Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за IV квартал 2018 року

Створено: 2019-02-25 14:51:31Оновлено: 2019-02-25 14:59:53

ЗВІТ
про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради  за ІV квартал 2018 року

 1. Аналітична робота

Відділ систематично проводив аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації 64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.

За ІV-й квартал 2018 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про організацію та відзначення в місті у 2018 році Дня захисника України»;

- «Про організацію та відзначення в місті у 2018 році Дня Гідності та Свободи»;

- «Про проведення у 2018 році міських заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні – геноциду Українського народу»;

Підготовлено проект рішення міської ради:

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №608-12/VII `Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у м.Кам’янському на 2017-2021 роки` (зі змінами)»;

- «Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» на 2019 рік»;

- «Про припинення випуску друкованого засобу масової інформації газети «Відомості Дніпродзержинської міської ради».

Підготовлено проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження дислокації місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території міста».

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 145 листа, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.

За ІV квартал 2018 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 375 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Проводилась робота з трудовими колективами підприємств міста з питання вивчення соціально-психологічного стану та запобіганню конфліктних ситуацій.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 2. Методична робота

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом міських осередків політичних партій «Опозиційний блок», ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» «Блок Петра Порошенка».
Також активно взаємодіяли з Духовною радою міста Кам’янське, Управлінням Камянської єпархії УПЦ та релігійними організаціями християнської церкви «Еммануїл», церкви «Нове життя» та Іудейською релігійною громадою.

Відділом підготовлено до облдержадміністрації висновки стосовно реєстрації до статуту релігійної організації «Релігійна громада церкви євангельських християн-баптистів у м. Кам’янське», дотримання ними чинного законодавства, юридичної адреси та місця проведення богослужінь.

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом систематично:

-     оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 33 привітання, підготовлено 45 текстів промов для міського голови, 12 текстів вітальних листів.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Територія Д».

Систематично оприлюднюються у газеті «Любимый город ДЗ» рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;

- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів, які відбуваються у місті для внесення відповідних пропозицій з цих питань;

- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених міським центром зайнятості;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу з патріотичного виховання «Хвиля пам’яті»;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу  «Велодень»

- здійснював інформаційний супровід фестивалю сучасної української поезії «Материк»;

- здійснював інформаційний супровід відкритого кубкового турніру з волейболу;

- здійснював інформаційний супровід загальноміського заходу «Дні сталої енергії»;

- сприяв роботі та здійснював інформаційний супровід делегації Республіки Казахстан;

- брав участь у підготовці звіту  роботи міського голови за рік.

 3. Організаційна робота

У ІV кварталі 2018 року відділ брав участь в організації та проведенні заходів присвячених річниці вигнання нацистських окупантів з міста, Дню захисника України, Дню пам’яті жертв голодоморів та Дню Гідності та Свободи.

За звітний період відділом були підготовлені та проведені 2 наради з питання відзначення державного свята та 1 нарада з питання щодо забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення громадськими організаціями масових заходів.

Організовано та проведено 3 брифінги секретаря міської ради,
4 – заступників міського голови у форматі «Підхід до преси».

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 11 масових акції організованих громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами. Також було проконтрольовано
4 заходи, які проводили релігійні громади міста.

Відділ систематично брав участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умови договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та газетою «Любимый город ДЗ»: надавали анонси, інформацію про події, які відбулися, вели активне електронне листування.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, прес-служба щоденно здійснювали співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засоби  масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих –
з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні добірки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

Відділом забезпечено підготовку проведення громадського обговорення у формі електронної консультації щодо ініціювання перейменування об`єкта топоніміки міста Кам`янське на честь Софії Шаповалової - Праведника народів світу

Відділ збирав пропозиції проектів нового гімну міста та надавав консультації.