Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо присвоєння КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради імені Анатолія Лигуна

Створено: 2018-06-26 11:24:07Оновлено: 2018-06-26 11:30:20

Інформаційне повідомлення
про початок громадського обговорення щодо
присвоєння КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради
імені Анатолія Лигуна

  

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради імені Анатолія Лигуна оголошуємо про початок громадського обговорення у формі електронної консультації .

 1. Організатор громадського обговорення.

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради відповідно до розпорядження міського голови від 25.06.2018 №243-р
«Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради імені Анатолія Лигуна»

2.     Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події,

Комунальний заклад "Технічний ліцей" Кам’янської міської ради 

3.Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції.
Комунальний заклад "Технічний ліцей" Кам’янської міської ради імені Анатолія Лигуна

4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.
 
Трудовий колектив КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради.
Анатолій Олександрович Лигун (25.06.1947-01.03.2008) видатний спеціаліст в галузі теорії наближень і її застосувань, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, Соросівський професор, академік Академії наук вищої освіти України. За його активної участі в Кам’янському був створений технічний ліцей, де тривалий час працювали як сам Анатолій Олександрович, так і багато його учнів.

5.     Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Строк проведення громадського обговорення з 25.06.2018 по 25.08.2018 року.
Форма проведення обговорення – електронні консультації.

6.     Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради, електронна адреса politika@dndz.gov.ua.
 
Пропозиції (зауваження) надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
 
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 25 серпня 2018 року.
 
Юридичні особи подають пропозиції у електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.
 
Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7.     Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, м.Кам’янське, 51931, (каб. 304, 305 т. 55-40-30, 55-40-31), електронна адреса politika@dndz.gov.ua.

8. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Бережний Юрій Анатолійович – начальник відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 10 вересня 2018 року на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

 

Інформаційне повідомлення оприлюднено 25 червня 2018 року