Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грантовий конкурс з розвитку підприємницьких компетенцій у програмі COSME

Створено: 2019-07-26 06:34:21Оновлено: 2019-07-26 06:34:44

В рамках програми ЄС COSME Єврокомісія оголосила грантовий конкурс в сфері розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) під назвою «Підтримка імплементації Європейської Рамки Підприємницьких Компетенцій (EntreComp)».

Європейська Рамка Підприємницьких Компетенцій (EntreComp) – одна з 8 компетенцій, визначена Європейським Союзом в межах концепції «Навчання протягом життя», і визначає перелік компетенцій та умінь, що становлять суть «підприємливості».

Конкурс спрямований на впровадження EntreComp у реальні навчальні продукти, шляхом створення та розвитку партнерств на національному, регіональному та локальному рівнях; підтримки політики розвитку підприємництва; підтримки інноваційних навчальних рішень.

Загальний бюджет грантового конкурсу складає 1 000 000 євро на 2 проекти від потенційних заявників (консорціумів). Максимальний бюджет грантового конкурсу на 1 проект складає 500 000 євро. Покриття бюджету грантового конкурсу: 90 % – Єврокомісія, 10 % – члени консорціуму.

Строк фінансування – з 01 лютого 2020 року по 31 січня 2023 року.

Брати участь у конкурсі можуть:

-       органи влади, відповідальні за політику розвитку підприємництва та освіти;

-       відповідні державні організації;

-       навчальні заклади;

-       бізнес-асоціації;

-       центри підтримки бізнесу;

-       заклади вищої освіти;

-       інші типи організацій приватної та державної форм власності, діють чи мають намір діяти як учасник процесів з розвитку підприємливості серед різних верств громадян.

Виграш грантового конкурсу дозволить українським організаціям залучити кошти на впровадження та розвиток підприємницької компетенції (EntreComp) в Україні на багатьох рівнях. Це в свою чергу дасть можливість навчальним закладам та іншим зацікавленим сторонам використовувати EntreComp та розробити набір навчальних та освітніх можливостей для розвитку підприємницької компетентності.

Українські організації матимуть можливість:

-       отримати компенсацію витрат, пов’язаних з участю у проекті, відповідно до поданого та затвердженого бюджету;

-       розширити власні міжнародні зв’язки;

-       розробити та протестувати інноваційні навчальні продукти з розвитку підприємливості для різних категорій громадян;

-       отримати досвід реалізації грантових проектів ЄС в Україні.

Кінцевий строк подачі грантової заявки – 22 серпня 2019 року.

Загальна інформація про грантовий конкурс та форма для участі молжна знайти за посиланням: http://bit.ly/2NcejDm.

Умови грантового конкурсу: http://bit.ly/2WXud4k.

Детальна інформація про EntreComp за посиланнями: http://bit.ly/2Nby126, http://bit.ly/2Lo3bRF.

Перелік міжнародних організацій, які шукають партнерів для подачі грантової заявки: http://bit.ly/2RyiNTz.

Посібник Мінекономрозвитку щодо процедур подання грантових заявок в рамках програми ЄС COSME (станом на 2018 рік): http://bit.ly/2JIjLeC.

Посібник Єврокомісії щодо подання грантових заявок та користування порталом: http://bit.ly/2ZHoGRd.

Додаткові запитання щодо грантового конкурсу можна надсилати Олександру Бабію, консультанту з розробки і реалізації програм та донорської координації офісу розвитку МСП при МЕРТ: obabiy@smedo.gov.ua з обов’язковою копією Андрію Ремізову, головному спеціалісту відділу розвитку підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку: aremizov@me.gov.ua.