Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за І квартал 2020 року

Створено: 2020-05-28 11:30:06Оновлено: 2020-09-02 07:10:08

ЗВІТ

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  за І квартал 2020 року

 1. Аналітична робота

Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації
64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.

За І-й квартал 2020 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про організацію та відзначення в місті у 2020 році Дня Соборності України»;

- «Про організацію оприлюднення інформації щодо діяльності виконавчих органів міської ради».

Підготовлено проект рішення міської ради:

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №608-12/VII «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування
у м.Кам’янському на 2017-2021 роки (зі змінами)»;

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 02.11.2018 №1215-29/VII «Про затвердження Програми розвитку та діяльності комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради на 2019 - 2020 роки» (зі змінами)»;

- «Про затвердження положення про відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради».

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 112 листів, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.

За І квартал 2020 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 331 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 2. Методична робота

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом політичних партій ВО «Свобода», «Народний фронт», громадським рухом «Народний контроль» та громадською організацією «Солідарність».

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом систематично:

-     оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 23 привітань, підготовлено 25 текстів промов для міського голови.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Відверто з владою», «Територія Д».

На телеканалі «Відкритий» (м.Дніпро) виходили випуски регіональних новин, де висвітлювалась висвітлювалась діяльність  структурних підрозділів міської ради, в ефір виходила програма «Актуальне інтерв’ю» за участю міського голови Андрія Білоусова.

На прямих єфірах «Телерадіокомпанії МіКомп» двічі на тиждень виходила програма «Місто для тебе», в якій висвітлювалась діяльність  структурних підрозділів міської ради та регулярно надавалося слово їх керівникам.

Систематично оприлюднюються у газеті «Любимый город ДЗ» рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;

- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів для внесення відповідних пропозицій з цих питань;

- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

 3. Організаційна робота

Відділ брав участь в організації та проведенні заходів присвячених Дню соборності України, Дню пам’яті Героїв Крут, Дню Героїв Небесної Сотні, річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, Дню українського добровольця.

За звітний період відділом були підготовлені та проведені 1 наради з питання відзначення державного свята та 1 нарада з питання взаємодії виконавчих органів Кам’янської міської ради з засобами масової інформації.

Організовано та проведено 2 брифінги секретаря міської ради, 4 – заступників міського голови у форматі «Підхід до преси».

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 5 масових акції організованих громадськими організаціями та політичними партіями .

Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умови договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та газетою «Любимый город ДЗ»: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, відділ щоденно здійснював співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засоби  масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.