Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Перший конкурс частково-поворотних грантів

Створено: 2020-01-29 13:18:17Оновлено: 2020-01-29 13:24:34

Український соціальний венчурний фонд оголошує перший конкурс частково-поворотних грантів для підтримки соціальних підприємств. ​Метаконкурсу ​— надати фінансову підтримку соціальним підприємцям-початківцям України. ​До участі в конкурсі запрошуються соціальні підприємці, які зареєстрували свою організацію відносно недавно (до 2-х років) та потребують фінансових ресурсів для розвитку.

За результатами конкурсу ​планується підтримати чотири або п´ять соціальних підприємств. Підтримку буде надано для реалізації соціальної цілі підприємств в процесі бізнес-діяльності. Очікується, що проєкти сприятимуть працевлаштуванню або підтримці осіб із вразливих груп населення (ВПО, ветерани, люди з інвалідністю, тощо) або включатимуть діяльність, спрямовану на вирішення соціальних проблем. Особлива увага буде приділятися соціальним підприємствам, які працюють над вирішенням проблем та викликів молодих поколінь (дітей та підлітків), покращенням їх освітнього та професійного розвитку.

 Бюджет кожної заявки повинен складати від 2500 до 3500 євро (в гривневому еквіваленті)​. За умовами конкурсу 10% від отриманої суми грантоотримувач повинен у вигляді благодійного внеску повернути через рік на рахунок Українського соціального венчурного фонду для його розвитку та адміністративної діяльності.

 Бюджет проєкту може включати: витрати на виготовлення інформаційно-просвітницьких матеріалів з метою популяризації ідеї соціального підприємства, оплату аудиторських, бухгалтерських, юридичних, розробницьких послуг, придбання витратних матеріалів і обладнання, офісної техніки і програмного забезпечення, проведення ремонту в офісних і виробничих приміщеннях підприємства, інші витрати, які сприяють досягненню соціальної мети підприємства.

Витрати, які не можуть покриватись​ у рамках конкурсу: виплата заробітної плати персоналу підприємства, оренда офісних, виробничих чи складських приміщень, підготовка заявки до участі в конкурсі, сплата боргів, відрядження персоналу, купівля нерухомості, купівля речей особистого вжитку, купівля б/у обладнання.

 Критерії вибору проєктів-переможців конкурсу​:

-        Успішне завершення інкубаційної чи акселераційної програми для соціальних підприємців або іншої навчальної програми з підприємництва;

-        Наявність відкритої неприбуткової організації, фізичної особи-підприємця на спрощеній системі 3 групи оподаткування або товариства з обмеженою відповідальністю;

-        Розроблений прототип товару або послуги, наявність перших продажів;

 -        Формалізована (прописана) соціальна місія (мета) і кроки, які підтверджують її виконання;

-        Реалістичність бізнес-ідеї, її узгодженість з проблемою, яку вирішує підприємство в рамках своєї діяльності;

-        Реалістичність прогнозу досягнення підприємством певного рівня дохідності або досягнення точки беззбитковості;

-        Готовність за рік після отримання гранту повернути 10% від наданої суми у фонд UVSF.

 Перевага надаватиметься тим проєктам, які зможуть надати підтримку більшій кількості зацікавлених осіб, зокрема дітям, підліткам та молодим людям, а також продемонструють інноваційність у вирішенні соціальних та економічних проблем.

 Для подання заявки на участь в конкурсі заповніть ​ФОРМУ​, яка включає в себе:

Детальну інформацію про заявника та соціальне підприємство;

Заповнений шаблон бізнес-плану соціального підприємства;

Копію паспорта та ідентифікаційного коду заявника;

Копії реєстраційних документів організації;

Свідоцтво (або інший документ) про завершення інкубаційної/акселераційної програми для соціальних підприємців або іншої навчальної програми у сфері розвитку підприємницької діяльності

Листи підтримки від партнерів у реалізації проекту (у разі наявності).

Останній термін подання заявок – ​7.02.2020​.

 Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення про підтримку проектів буде прийняте орієнтовно до ​28.02.2020​.

 Важливе​:

-        Сплата податків у зв’язку з отриманням фінансування в рамках конкурсу, відповідно до українського законодавства, є відповідальністю отримувачів гранту;

 -        У рамках цього конкурсу не надаються гранти політичним партіям, релігійним організаціям та фізичним особам;

-        Учасники конкурсу будуть письмово повідомлені про результати розгляду їхньої заявки;

-        Рішення конкурсної комісії щодо результатів конкурсу перегляду не підлягає;

-        Надані матеріали не повертаються та не рецензуються.

 Питання щодо цього оголошення до ​6.02.2020 можуть бути надіслані у письмовому вигляді на електронну пошту організації ​usv.fund@gmail.com​.