Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за 2018 рік

Створено: 2019-01-03 13:28:16Оновлено: 2019-01-03 13:30:37

 

Міському голові

БІЛОУСОВУ А.Л.

ЗВІТ

про роботу організаційного відділу міської ради
 у 2018 році

                                          

1. Аналітична робота

Робота організаційного відділу міської ради здійснювалась відповідно
до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Протягом 2018 року посадовими особами, за напрямами роботи відділу:

- здійснено аналіз роботи відділу та підготовлено звіти за підсумками роботи відділу у І, ІІ, ІІІ та ІV кварталах 2018 року та за 2018 рік;

- опрацьовано та узагальнено звіти про роботу керівників виконавчих органів міської ради у І, ІІ, ІІІ та ІV кварталах 2018 року та за 2018 рік. Відповідну інформацію надано для ознайомлення міському голові.

- проаналізовано та підготовлено план роботи відділу на 2019 рік.

-  опрацьовано та надано до затвердження міським головою  плани роботи виконавчих органів міської ради на 2019 рік

Проаналізовано інформацію та складено графіки участі міського голови
та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в міських заходах на I, II, ІIІ, IV квартали 2018 року та І квартал 2019 року.

            Протягом року підготовлено розпорядження міського голови:

- від 07.02.2018 №60-р «Про забезпечення належного порядку в місті
у святковий та вихідні дні 08–11 березня 2018 року
»;

- від 14.03.2018  №104-р «Про забезпечення належного порядку в місті       у святкові та вихідні дні 07–09, 28–30 квітня, 01, 09 та 26–28 травня 2018 року»;

- від 04.06.2018 №209-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святковий та вихідні дні 28–30 червня та 01 липня 2018 року»;

- від 03.07.2018 №257-р «Про забезпечення належного порядку в місті
у святкові та вихідні дні 24–26 серпня 2018 року
»;

-  від 11.09.2018 №334-р «Про забезпечення належного порядку в місті
у святковий та вихідні дні 13–15 жовтня 2018 року
».

- від 07.11.2018 №427-р «Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 23–25, 30, 31 грудня 2018 року, 01 та 05–07 січня 2019 року».

 

Підготовлено проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2016 №143-06/VII (зі змінами)».

Підготовлено та внесено зміни в додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.06.2016 №158 «Про затвердження Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради», зі змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.05.2018 №135.

Відповідно до Регламенту виконавчих органів міської ради організаційним відділом опрацьовано пропозиції виконавчих органів
та підготовлено рішення виконавчого комітету від 26.12.2018 №373
«Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради
на 2019 рік»
.

Проведено облік робочих груп, комісій, координаційних рад тощо, утворених при міському голові та виконавчих органах міської ради. Проаналізовано та направлено листи заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради щодо своєчасного внесення змін до розпорядчих документів щодо роботи дорадчих органів при міському голові та виконавчому комітету міської ради.

Опрацьовано пропозиції заступників міського голови та складено
 47 календарних планів роботи та 90 уточнень та доповнень до основних заходів, що проводить міська рада та її виконавчий комітет.

         Опрацьовано та направлено 12 графіків чергувань керівництва міської ради у вихідні та святкові дні та 9 змін до графіків чергувань.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на
2018 рік виконавчим органам міської ради опрацьовано та направлено 34 календарні строки для своєчасного надання матеріалів на планове засідання виконавчого комітету міської ради.

Опрацьовано та відправлено належним чином 36 вітальних листів та 1001 листівка з нагоди дня народження, ювілейних дат та загальнодержавних свят, 111 листів з привітанням ветеранів з Днем перемоги та лист з нагоди дня народження Президента Республіки Казахстан Назарбаєва Н.А. за підписом міського голови.  

За звітний період відділом опрацьовано 316 вхідних службових документа, та підготовлено 111 вихідних службових документа. Опрацьовано
1 інформаційний запит відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

Проведено заходи щодо організації проведення щотижневих оперативних нарад з керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

. Щокварталу кварталу опрацьовувалась інформація, надана  виконавчими органами міської ради щодо оновлення інформації у телефонних довідниках. Копії телефонних довідників щокварталу надаються керівництву міської ради та керівникам виконавчих органів міської ради.

 

Опрацьовано інформації керівників виконавчих органів щодо:

- відзначення пам’ятних, ювілейних, загальнодержавних та інших свят
у місті, яку направлено до облдержадміністрації та обласної ради;

- підготовки щоквартального паспорту міста за формами Адміністрації Президента України станом на 21.03.2018, 21.06.2018, 21.09.2018, 21.12.2018 та інші.

2. Методична робота

Упродовж 2018 року посадовими особами відділу постійно надавалась методична допомога, спрямована на зміцнення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання службових документів, завдань керівництва з організаційних питань.

Керівникам та посадовим особам виконавчих органів міської ради надавалась методична та практична допомога у підготовці документів з питань, що належать до повноважень відділу.

Підготовлено номенклатуру справ відділу.

3. Організаційна робота

Проведено заходи щодо організації проведення 50 оперативних нарад
під головуванням міського голови та першого заступника міського голови
з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

-      Посадовими особами організаційного відділу міської ради проведено організаційний супровід:

-      урочистих заходів з нагоди відзначення дня Соборності України;

-                    заходів з нагоди відзначення 29 річниці виведення військ колишнього СОСО з Республіки Афганістан;

-                    забезпечено організацію зустрічі міського голови з послом Королівства Бельгія у приміщенні міської ради та інші

-      церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди
204-ї річниці від дня народження;

-      урочистих заходів з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні;

-      заходів нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій;

- заходів  щодо  підписання з ПАТ «ДМК» Меморандуму про співпрацю у сфері покращення екологічного стану міста Кам’янське;

- зустрічі міського голови та проведенні семінару з представниками Республіки Корея Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту» та інших.

-       

-      урочистих заходів з нагоди Дня Конституції України;

- урочистої церемонії підняття Державного Прапора України
та урочистостей з нагоди Дня незалежності України;

- урочистої церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку
з нагоди 27-ї річниці незалежності України;

         - урочистих заходів присвячених відзначенню Дня міста;

 

- урочистих заходів присвячених відзначенню у місті Дня захисника України;

- урочистих заходів присвячених відзначенню у місті Дня Гідності та Свободи;

- заходів присвячених до Дня пам’яті жертв голодоморів;

- заходів щодо поховання загиблого військовослужбовця
Іванішкіна О.С.;

- урочистих заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування

та інших.

Забезпечено супровід 12 планових та 1 позачергового засідань виконавчого комітету міської ради та 12 засідань з питань попереднього розгляду матеріалів засідання виконавчого комітету міської ради.

          Опрацьовано інформацію надану виконавчими органами міської ради, підготовлено та направлено до облдержадміністрації паспорт міста станом на 01.03.2018, 01.06.2018, 01.09.2018, 10.12.2018.

Протягом року опрацьовувались та готувались документи для участі
у придбанні листівок з конвертами через систему «Prozorro».

Працівники відділу забезпечували участь посадових осіб виконавчих органів у загальноміських та загальнодержавних святах.

Забезпечено організацію підготовки та реєстрацію присутніх на сесіях міської  ради.

Опрацьовано пропозиції та складено щоквартальні графіки участі керівництва міської ради у заходах, що проводяться міською радою та її виконавчим комітетом.

Забезпечено взаємодію виконавчих органів міської ради та оперативний зв'язок з районними адміністраціями, Карнаухівською селищною радою,
Дніпропетровською обласною державною адміністрацією.

Організовано проведення щорічного оцінювання посадових осіб за результатами роботи у 2017 році та опрацьовано та надано Е-декларацію про доходи працівників відділу за 2017 рік до НАБК.

Опрацьовувались службові документи з кадрових питань. Підготовлено та надано пропозиції до кадрового резерву виконавчих органів міської ради та графіка відпусток на 2019 рік.

Протягом року посадовими особами виконувались інші доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Робота посадових осіб організаційного відділу здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу. Систематично аналізується виконання документів з організаційних питань.