Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за ІІІ квартал 2018 року

Створено: 2018-10-31 11:18:42Оновлено: 2018-10-31 11:49:00

ЗВІТ

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  за ІІІ квартал 2018 року

 1. Аналітична робота

Відділ систематично проводив аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації
64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.

За ІІІ-й квартал 2018 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 13.06.2016 №233-р (зі змінами)»;

- «Про оголошення конкурсу з відбору проекту Гімну міста Кам’янське»;

- «Про проведення громадського обговорення щодо приєднання Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка) до Кам’янської територіальної громади Дніпропетровської області»;

- «Про організацію та відзначення в місті у 2018 році Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України».

Підготовлено проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №608-12/VII `Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у м.Кам’янському на 2017-2021 роки` (зі змінами)».

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 124 листа, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.

За ІІІ квартал 2018 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 355 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Проводилась робота з трудовими колективами підприємств міста з питання вивчення соціально-психологічного стану та запобіганню конфліктних ситуацій.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 2. Методична робота

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом міських осередків політичних партій «Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі», «Основа», «Опозиційний блок», ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» «Блок Петра Порошенка», громадськими організаціями «Рух сахаджа-йогів», «Самозахист підприємців». Також активно взаємодіяли з Духовною радою міста Кам’янське, Управлінням Камянської єпархії УПЦ та релігійними організаціями християнської церкви «Еммануїл», церкви «Нове життя».

Відділом підготовлено до облдержадміністрації висновки стосовно реєстрації статуту релігійної громади «Релігійна громада на честь Благовіщеня Пресвятої Богородиці парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату в місті Кам’янському» дотримання ними чинного законодавства, юридичної адреси та місця проведення богослужінь. Також вдділом підготовлено до облдержадміністрації висновок стосовно реєстрації змін до статуту релігійної громади «Релігійна громада помісної церкви християн євангельської віри «Двері в небо» у місті Кам’янському».

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом систематично:

-     оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 21 привітання, підготовлено 41 текст промов для міського голови, 12 текстів вітальних листів.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Територія Д».

Систематично оприлюднюються у газеті «Любимый город ДЗ» рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;

- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів, які відбуваються у місті для внесення відповідних пропозицій з цих питань;

- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу «Фестиваль екстремальних видів спорту»;

- здійснював інформаційний супровід культурно-масового заходу «Фестиваль вуличної їжи»;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу «Фестиваль здорового способу життя»;

-  підготував вітальне звернення міського голови для розміщення в буклеті, присвяченому Всеукраїнському мистецькому конкурсу «Моя Батьківщина – сильна Україна»;

- здійснював інформаційний супровід серпневої конференції педагогічних працівників міста;

-  здійснював інформаційний супровід спартакіади медичних працівників;

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених міським центром зайнятості.

3. Організаційна робота

У ІІІ кварталі 2018 року відділ брав участь в організації та проведенні річниці трамвайної трагедії, Дня Державного прапора України, Дня незалежності України та Дня міста.

За звітний період відділом були підготовлені та проведені 1 нарада з питання відзначення державного свята та 2 наради з питання щодо забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення громадськими організаціями масових заходів.

Організовано та проведено 2 брифінги секретаря міської ради,
4 – заступників міського голови у форматі «Підхід до преси».

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 15 масових акції організованих громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами. Також було проконтрольовано
12 заходів, які проводили релігійні громади міста.

Відділ систематично брав участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умови договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та газетою «Любимый город ДЗ»: надавали анонси, інформацію про події, які відбулися, вели активне електронне листування.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, прес-служба щоденно здійснювали співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засоби  масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих –
з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні добірки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

Відділом було забезпечено проведення громадського обговорення у формі електронної консультації щодо ініціювання добровільного приєднання Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка) до Кам’янської територіальної громади

Відділ брав участь в організації  проведення конкурсу з відбору проекту Гімну міста Кам’янське, збирав пропозиції проектів гімну та надавав консультації.