Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення перейменування об’єкта топоніміки міста Кам’янське на честь Софії Шаповалової – Праведника народів світу

Створено: 2019-01-04 11:44:48Оновлено: 2019-01-17 11:41:11

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення перейменування об’єкта топоніміки міста Кам’янське

на честь Софії Шаповалової – Праведника народів світу

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо перейменування об’єкта топоніміки міста Кам’янське на честь Софії Шаповалової – Праведника народів світу оголошуємо про початок громадського обговорення даного питання .

1.Організатор громадського обговорення.

На доручення Комісії з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янське, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, у відповідності із розпорядженням міського голови від 04.01.2019 №1-р ‑ відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради.

2.Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події,

об’єкт топоніміки міста Кам’янське (вулиці, провулки, проспекти, бульвари, площі, сквери тощо), який пропонують перейменувати

3.Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції.

Софії Шаповалової– Праведника народів світу

4.Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» (м.Дніпро).

 

Праведники народів світу в Україні – це почесне звання присуджується Державою Ізраїль тим, людям не єврейської національності, які в роки Другої світової війни рятували євреїв від знищення, на території Європи, окупованій нацистами. Визнані отримують медаль і Почесну грамоту, а їх імена увічнюють на Горі Пам'яті в Єрусалимі.

Люди по-різному проявляють себе у важкі часи, в критичних обставинах. Були герої, ті, хто ризикував не тільки своїм власним життям, а й життям своєї родини і оточення, рятуючи інших. Серед них і Софія Шаповалова із Кам’янського, яка разом із своєю донькою Марію Подолян під час Другої світової війни врятувала життя єврейці Марії Тишковскій.

14 травня 1996 року Меморіал жертв Голокосту удостоїв Марію Подолян і її мати Софію Шаповалову почесним званням «Праведник народів світу».

5.Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Строк проведення громадського обговорення з 04.01.2019 по 18.02.2019 року.

Форма проведення обговорення – електронні консультації.

6.Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради, електронна адреса politika@dndz.gov.ua

Пропозиції (зауваження) надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються
до 18 лютого 2019 року.

Юридичні особи подають пропозиції у електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7.Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, м.Кам’янське, 51931, (каб. 304, 305
т. 55-40-30, 55-40-31), електронна адреса politika@dndz.gov.ua.

8.Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Бережний Юрій Анатолійович – начальник відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради.

9.Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського
обговорення
– 20 лютого 2019 року на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

 

Інформаційне повідомлення оприлюднене 04 січня 2019 року