Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Соціальний проект «Дельта Милосердя»: грант для українських Благодійних Фондів

Створено: 2019-10-04 05:59:44Оновлено: 2019-10-04 06:00:15

На підтримку діяльності благодійних фондів та громадських об`єднань України сервіс ДельтаКредит запускає соціальний проект «Дельта Милосердя» та оголошує конкурс. Переможець конкурсу може скористатися отриманим грантом на реалізацію свого благодійного проекту та на організаційні потреби фонду.

Основна мета:

-       залучити представників бізнесу к такому інструменту професійної благодійності;

-       заохотити організації і початківців;

-       підтримати фонди, підштовхнути до дій – виконання проектів.

Надалі організація планує проводити конкурс раз в три місяці при умові зацікавленості благодійних фондів в ньому. Оскільки проект тільки стартує, то тематика різноманітна.

Сервіс ДельтаКредит виступає грантодавцем проекту. Готівка не видається на руки, запропонований проект фінансується коштами сервісу, або розглядається в якості часткового фінансування проекту.

Загальний обсяг призового фонду складає 30 тис.грн. Кожний може надати документи для участі в двох номінаціях:

-       «Благодійний проект»– надається сума в розмірі 20 тис.грн. Грантонадавач залишає за собою право отримати звітність, щодо цільового використання коштів;

-       «Візитка Фонд» номінація створена для покриття адміністративних потреб фонду. Сума гранту складає 10 тис.грн.

Організація може надати документи для участі в конкурсі одразу в обох номінаціях.

Для участі в проект необхідно:

-       заповнити на сайті заявку, що складається з простих пунктів: назва, сайт фонду, контактна інформація;

-       розмістити на сайті свого фонду посилання на сторінку грантодавця проекту «Дельта Милосердя», де зафіксовані умови проведення конкурсу;

-       в межах бюджету, встановленого проектом підготувати благодійну ініціативу. При цьому проект може бути новим або тим, що раніше розглядався на інших конкурсах;

-       завантажити візитку фонду, аплікаційну форму.

Така інформація має забезпечити знайомство с фондом – його назва, адреса, принципи роботи, а також звітність за минулий рік, чи є організація учасником різних асоціацій в країні.

Участь в проекті можуть прийняти всі організації, що діють на території України і в рамках законів. Немає жодних обмежень, як і додаткових внесків, участь безкоштовна. Заявки на участь у проекті надсилаються до
17 листопада 2019 року.

Журі буде оцінювати обґрунтування проекту, цілеспрямованість, перспективи викладених ініціатив. Візитка фонду дозволить оцінити напрямок роботи, її ефективність, представлені звіти дозволять сформувати необхідні адміністративні ресурси для роботи.

Детальну інформацію щодо участі можна отримати на сайті сервісу за посиланням: https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/, або за контактним телефоном: +380 67 622 62 82.