Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за ІІІ квартал 2020 року

Створено: 2021-02-05 12:47:10Оновлено: 2021-02-05 12:51:20

Звіт
про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам
’янської міської ради  за ІІІ квартал 2020 року

1. Аналітична робота
Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації 60 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.
У ІІІ-му кварталі 2020 року працівниками відділу підготовлено проєкт розпорядження міського голови «Про організацію та відзначення в місті у 2020 році Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України».
Підготовлено 2 проєкти рішень міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №608-12/VII «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у м.Кам’янському на 2017-2021 роки (зі змінами)» та проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 02.11.2018 №1215-29/VII «Про затвердження Програми розвитку та діяльності комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради на 2019 - 2020 роки» (зі змінами)».
Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 86 листів, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.
За ІІІ квартал 2020 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 369 інформаційних повідомлень та прес-релізів.
Відділ співпрацював з відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Також відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

2. Методична робота

Відділ співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. Зокрема у звітному періоді проводили зустрічі з керівництвом політичних партій «Бджола», «Європейська солідарність», «Пропозиція»,  з  міською організацією ветеранів ПАТРІОТ 2015».
Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.
Відділом постійно:
- розміщувалась інформація на офіційному вебсайті Кам'янської міської ради;
- надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;
- щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);
- здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;
- надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.
Підготовлено та опубліковано 18 привітань міського голови, 15 інформаційних текстів для промов.
На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах, «Точка зору», «Територія дебатів».
На телеканалі «Відкритий» (м.Дніпро) виходили випуски регіональних новин, де висвітлювалась висвітлювалась діяльність структурних підрозділів міської ради, в ефір виходила програма «Актуальне інтерв’ю» за участю міського голови Андрія Білоусова.
В ефірі «Телерадіокомпанії МіКомп» виходила програма «Місто для тебе» та випуски новин, в якій висвітлювалась діяльність  структурних підрозділів міської ради.
Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:
- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ»;
- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;
- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів для внесення відповідних пропозицій з цих питань;
- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;
- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

3. Організаційна робота

У ІІІ кварталі 2020 року відділ брав участь в організації та проведенні, а також в інформаційному забезпеченні річниці трамвайної трагедії, Дня Державного прапора України, Дня незалежності України та Дня міста.
За звітний період відділом були підготовлені та проведені 1 нарада з питання відзначення державного свята та 1 нарада з питання щодо висвітлення діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради.
Організовано та проведено 3 брифінги секретаря міської ради.
Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 11 масових акції організованих громадськими організаціями та політичними партіями.
Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.
Щодня забезпечувалось виконання умови договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та газетою «Любимый город ДЗ»: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування.
Також відділ забезпечував належне інформування населення міста про ситуацію щодо захворюваність на короновірус, наявних карантинних обмежень та рекомендацій щодо упередженню захворюванню.
Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.
Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.