Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс в рамках програми COSME з підтримки розвитку жіночого підприємництва

Створено: 2019-08-06 11:14:55Оновлено: 2019-08-06 11:15:20

Стратегічна діяльність Європейської Комісії з питань ґендерної рівності 2016-2019 зосереджена на п’яти пріоритетних напрямках, одним з яких є збільшення участі ринку жіночої праці та економічної незалежності жінок і чоловіків. Тому є потреба розробити політику та рекомендовані стандарти з метою створення ефективної екосистеми для підтримки жіночого підприємництва.
Оголується конкурс спрямований на створення «Європейського співтовариства жіночого підприємництва з обміну досвідом» та залучення великої кількості зацікавлених сторін, які активно підтримують жінок-підприємців, шляхом організації зустрічей або заходів, організації «навчальних семінарів для рівних», комунікаційної діяльності, діяльності у сфері розвитку громад для жінок-підприємців на європейському рівні, заходів з управління проектами, необхідних для координації з EASME, управління та продовження діяльності електронної платформи WEgate, яка буде використовуватися як загальний онлайн-інструмент.

Загальний бюджет грантового конкурсу складає 850 000 євро на 1 проект від потенційних заявників (консорціумів). Буде визначено тільки одного переможця.

Покриття бюджету грантового конкурсу: 90 % – Єврокомісія, 10 % – члени консорціуму.

У конкурсі взяти участь можуть заявники – юридичні або фізичні особи, які утворюють міжнародний консорціум, наприклад:

-       державні та приватні суб’єкти, які відповідають за діяльність або працюють у сфері підприємництва, підтримки бізнесу та пов’язані з цим питанням;

-       торгово-промислові палати, палати (ремесла) або аналогічні органи;

-       організації підтримки бізнесу;

-       бізнес-асоціації та мережі підтримки бізнесу;

-       державні та приватні організації, що надають послуги з підтримки бізнесу;

-       державні та приватні організації, які надають послуги з підтримки жіночого підприємництва;

-       міжнародні організації;

-       університети або навчальні заклади;

-       наукові центри.

Виграш грантового конкурсу дозволить підвищити ефективність підтримки українських жінок-підприємців та мотивувати більшу кількості жінок до започаткування власного бізнесу або підтримки розвитку вже існуючого бізнесу в Україні.

Кінцевий строк подачі грантової заявки до 05 вересня 2019 року.

Загальна інформація про грантовий конкурс та форма для участі за посиланням: http://bit.ly/32RXm5a.

Умови грантового конкурсу за посиланням: http://bit.ly/2K3R0H0.

Перелік міжнародних організацій, які шукають партнерів для подачі грантової заявки: http://bit.ly/2RyiNTz.

Посібник Мінекономрозвитку щодо процедур подання грантових заявок в рамках програми ЄС COSME (станом на 2018 рік): http://bit.ly/2JIjLeC.

Посібник Єврокомісії щодо подання грантових заявок та користування порталом: http://bit.ly/2ZHoGRd.

Для зацікавлених організацій буде проведено інформаційний вебінар. Запити для реєстрації на вебінар потрібно надсилати Олександру Бабію, консультанту з розробки і реалізації програм та донорської координації офісу розвитку МСП при МЕРТ на електронну адресу: obabiy@smedo.gov.ua, з обов’язковою копією Андрію Ремізову, головному спеціалісту відділу розвитку підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку: aremizov@me.gov.ua.