Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за ІІ квартал 2021 року

Створено: 2021-08-06 12:19:08Оновлено: 2021-08-06 12:19:54

Звіт

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  у ІІ кварталі 2021 року

 

 

1. Аналітична робота

 

Відділом систематично ведеться аналіз соціальної, політичної, надзвичайної ситуації в місті. За звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації 64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті, 64 звіти про надзвичайні ситуації та суспільно-резонансні події, 64 звіти про соціально-політичні події та масові заходи.

За ІІ-й квартал 2021 року працівниками відділу підготовлено проєкти розпоряджень міського голови:

- «Про організацію та відзначення в місті у 2021 році 25-ї річниці Конституції України»;

- «Про організацію та відзначення в місті у 2021 році Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України».

Підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.12.2020 №761»;

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 103 листа, доручення облдержадміністрації, звернення, повідомлення, що надійшли до відділу.

За ІІ квартал 2021 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 324 інформаційних новин та повідомлень.

Підготовлено та опубліковано 13 привітань, підготовлено 18 текстів промов для міського голови.

 

 

2. Методична робота

 

Відділ співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. Зокрема у звітному періоді проводили зустрічі з керівництвом політичних партій «Бджола», «Європейська солідарність», ВО «Батьківщина» з  міською організацією ветеранів ПАТРІОТ 2015».

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом постійно:

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах, «Точка зору», «Територія дебатів».

На телеканалі «Відкритий» (м.Дніпро) виходили випуски регіональних новин, де висвітлювалась діяльність структурних підрозділів міської ради, в ефір виходила програма «Актуальне інтерв’ю» за участю міського голови Андрія Білоусова.

В ефірі «Телерадіокомпанії МіКомп» виходила програма «Місто для тебе» та випуски новин, в якій висвітлювалась діяльність  структурних підрозділів міської ради.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ»;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;

- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів для внесення відповідних пропозицій з цих питань;

- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

 

3. Організаційна робота

 

Відділ брав участь в організації та проведенні заходів присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню Європи, Дню пам'яті жертв політичних репресій, Дню Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дню Конституції України, та Дня молоді України.

За звітний період відділом були організовані та проведені:

- дві наради з питання взаємодії виконавчих органів Кам’янської міської ради з засобами масової інформації;

- дві наради з питання організації та проведення заходів з нагоди Дня Конституції України.

Організовано та проведено 2 брифінги керівництва міської ради у форматі «Підхід до преси».

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 9 масових акції організованих громадськими організаціями та політичними партіями.

Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Також відділ забезпечував належне інформування населення міста про ситуацію щодо захворюваність на короновірус, наявних карантинних обмежень та рекомендацій щодо упередженню захворюванню.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

 

4. Новітності

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.