Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Українсько-Словацький бізнес форум

Створено: 2020-02-07 09:40:41Оновлено: 2020-02-07 09:55:46

З метою розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва з країнами Європейського Союзу, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка “Міжнародний центр сприяння підприємництву” спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією “Нова Інтернаціональна Корпорація” організовує проведення 20 – 21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес форуму. 

Ключовими сферами українсько-словацького співробітництва на даному форумі визначено: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

За інформацією словацької сторони, муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях - забудовниках та виробниках будівельних матеріалів, так як в даний час в Словаччині відбувається стрімке зростання темпів будівництва об’єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу з області пропонується представити інформаційні буклети на англійській мові щодо компаній, які вони представляють, новітніх технологій, можливо, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Більш детальну інформацією щодо умов та перспектив участі у форумі можна дізнатися у контактної особи – заступника Голови з міжнародних питань Центру сприяння підприємництву Вадима Внукова, тел. 097 983-21-52.