Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Circular Economy Hackathon 2019

Створено: 2019-06-11 15:48:19Оновлено: 2019-06-11 15:50:19

 

Громадська організація ReThink пропонує прийняти участь у новій локації хакатону – UNIT City, з кругової економіки – першого в Україні масштабного хакатону з напрацювання сталих, екологічних рішень.

Проблеми сміття, забруднення довкілля та вичерпності ресурсів набувають загрозливого масштабу. Вирішити їх можна лише розвиваючи сталі інновації. Нові матеріали, джерела енергії та бізнес моделі – це те, що є актуальним зараз не лише для України, а й для всього світу.

ReThink спостерігає за бумом кругової економіки на Заході та бачить скільки креативних ентузіастів має Україна. Саме тому вже вдруге в Україні організовуємо хакатон на цю тему, щоб напрацювати ще більше ідей та рішень, об’єднати креативних підприємців, проактивних студентів та відповідальний бізнес в екосистему небайдужих до економіки і довкілля.

Мета:

-       підштовхнути розвиток інноваційних рішень за принципами кругової економіки;

-       створити продукти та сервіси, що сповільнять утворення нових відходів та зменшать використання викопних ресурсів;

-       утворити симбіоз молодих українських винахідників та відповідального бізнесу.

Прийняти участь можуть:

-       аспіранти та науковці;

-       студенти та старшокласники;

-       старт-апи та молоді підприємці;

-       ІТ-розробники.

На переможців чекають грошові призи та можливості акселерації у компаніях-партнерів заходу.

Участь у заході безкоштовна за умови подання анкети на сайті за посиланням: https://cehackathon.com/#about та проходження відбору.