Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Помічники-консультанти депутатів міської ради VIII скликання

Створено: 2020-12-02 07:08:08Оновлено: 2022-05-16 08:27:24


СПИСОК
помічників-консультантів депутатів Кам’янської міської ради VIIІ cкликання

№ з/п

 Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Від якої партії було обрано

заг. кільк.

П.І.Б. помічника, контактний телефон, номер посвідчення

1.

АНТОЩЕНКО
Іван Григорович

 

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Панкратова Ольга Анатоліївна – посв. №29

2.

БАБЕНКО
Михайло Миколайович

 

«СЛУГА НАРОДУ»

1

1.Сиваковська Оляна Вільямівна – посв. №52

3.

БЄКЛЄШОВ
Денис Олександрович

 

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

2

1.Іванська Тетяна Анатоліївна – посв. №33

2.Сілкін Геннадій Олександрович – посв. №34

4.

ВИНАР
Ростислав Любомирович

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

2

1.Байрак Ірина Сергіївна – посв. №17

2.Кочедеря Наталія Орестівна – посв. №41

5.

ВОРОЖКО
Сергій Сергійович

 

«БДЖОЛА»

5

1.Горб Олександр Вікторович – посв. №9 

2.Наволочко Світлана Теодозівна – посв.№11 

3.Баченко Денис Юрійович – посв.№12 

4.Анашкіна Ольга Миколаївна – посв. №13 

5.Сахно Світлана Сергіївна – посв. №10 

6.

ГРИЩАК
Віталій Миколайович

 

«СЛУГА НАРОДА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

7.

ГУРСЬКА
Марина Гарріївна

«БДЖОЛА»

1

1.Растворов Володимир Ігорович – посв. №59 

8.

ГУСЄВ
Антон Сергійович

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

9.

ДАРАДАН
Тетяна Миколаївна

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

10.

ДІДУР
Віталій Вікторович

«БДЖОЛА»

3

1.Плужніков Сергій Володимирович  – посв. №8

2.Ахмедов Єльхан Муса-огли  – посв. №62

3.Жадан-Магомедов Артур Іманмагомедович– посв. №63  

11.

ДРОГОВОЗ
Андрій Андрійович

 

«БДЖОЛА»

1

1.Галічева Вікторія Іванівна – посв. №28

12.

ЗАЛОГА
Галина Антонівна

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

13.

КАЛМИКОВ

Максим Юрійович

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ!

2

1.Сілкін Геннадій Олександрович – посв. №37 

2.Іванська Тетяна Анатоліївна – посв. №38 

14.

КІНАРЄЄВ
Віктор Ігорович

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Озерна Карина Сергіївна – посв. №58 

15.

КОНДРАТЬЄВ
Данило Олексійович

 

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

3

1.Поршик Максим Вікторович – посв. №26 

2.Буц Володимир Леонідович – посв. №54

3.Резниченко Денис Вікторович – посв. №55

16.

КТІТАРОВА
Наталія Володимирівна

«БДЖОЛА»

1

1.Ковальчук Світлана Іванівна – посв. №27 

17.

КУЗЬМЕНКО
Ольга Олександрівна

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Астаф’єва Світлана Іванівна – посв. №23 

18.

ЛЕВЧЕНКО
Тимур Владиславович

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

19.

ЛУКАШОВ
Олександр Олександрович

 

«БДЖОЛА»

4

1.Локтіонов Ілля Ігорович – посв. №2 

2.Солона Ганна Олександрівна– посв.№3 

3.Ткаченко Анастасія Олександрівна – посв.№7 

4. Лисенко Артем Олександрович – посв. №35

20.

МАТЮХА
Володимир Іванович

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Панкратова Ольга Анатоліївна – посв. №30

21.

МИРШАВКА
Сергій Іванович

«БДЖОЛА»

2

1.Троян Віра Іванівна – посв. №50

2.Павлюченко Надія Олександрівна – посв. №51

22.

МЕДВЕДЕВА
Жанна Геннадіївна

 

«СЛУГА НАРОДУ»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

23.

МОСКОВСЬКА
Ольга Геннадіївна

 

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Жежель Сергій Сергійович – посв. №39

24.

ПАХОЛЬКО
Марина Ігорівна

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

25.

ПІДГУРСЬКИЙ
Михайло Іванович

«БДЖОЛА»

2

1.Мєдвєдєва Альона Євгенівна – посв. №24 

2.Мєдвєдєв Руслан Олександрович – посв. №25 

26.

ПОЛИНЬКО
Микола Олексійович

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

27.

ПОЛІЩУК
Віталій Дмитрович

 

«БДЖОЛА»

3

1.Малюченко Богдан Володимирович – посв. №4 

2.Валах Дмитро Петрович – посв. №5 

3.Федосюк Оксана Віталіївна – посв. №16

 

28.

ПОПОВА
Анжела Володимирівна

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Харченко Тетяна Олександрівна – посв. №19 

29.

САВЧЕНКО
Олександр Володимирович

 

«СЛУГА НАРОДУ»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

30.

САМОЙЛОВИЧ
Олександр Олексійович

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

31.

САУСЬ
Костянтин Вікторович

«БДЖОЛА»

1

1.Ткач Тетяна Іванівна – посв. №43

32.

СЕЛИЩЕВ
Володимир Миколайович

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

1

1.Мовчан Любов Миколаївна – посв. №31

33.

СІНЕГІНА
Ольга Юріївна

 

«СЛУГА НАРОДУ»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

34.

СОКОЛ
Наталія Петрівна

«БДЖОЛА»

1

1.Хованська Ірина Олександрівна – посв.№15

35.

СОКОЛОВА
Оксана Олександрівна

 

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

3

1.Льотов Іван Вікторович – посв. №36

2.Плужник Василь Андрійович – посв. №48

3.Овчарова Олена Леонідівна – посв. №56

36.

ЧЕПЧЕНКО
Наталія Леонідівна

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

37.

ЧЕРЕДНИК
Тетяна Володимирівна

 

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

4

1.Варяниця Микола Борисович – посв. №44

2.Кочерга Дмитро Васильович – посв. №45

3.Усенко Сніжана Олександрівна – посв. №46

4. Суркова Ольга Анатоліївна – посв. №60

38.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Віталій Григорович

 

«БДЖОЛА»

1

1.Козлова Наталія Іванівна – посв.№49

39.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Марк Віталійович

 

«БДЖОЛА»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

40.

ШАБЛЯ
Дмитро Ігорович

 

«СЛУГА НАРОДУ»

 

На даний час депутатом міської ради помічники-консультанти не оформлені

41.

ШКУРЕНКО
Наталія Юріївна

 

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

5

1.Гальченко Олександр Іванович – посв. №1

2.  Костеніч Олена Володимирівна – посв. №18

3.Кузьменко Марина Олександрівна – посв. №32

 

4.Іржавський Юрій Олександрович – посв. №42

 

5. Житник Богдан Олександрович – посв. №61

42.

ШПАЛЯРЕНКО
Олександр Анатолійович

«Опозиційна платформа – «ЗА ЖИТТЯ»

4

1. Золотаревська Віталіна Анатоліївна – посв. №20

2.  Сілін Олександр Сергійович – посв. №21

3.  Сілін Руслан Сергійович – посв. №22

4. Заріченко Тамара Шотаївна – посв. №57