Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс «Краща громадська ініціатива України 2017»

Створено: 2018-02-01 14:37:33Оновлено: 2018-02-01 14:39:43

Спілка “Громадські ініціативи України” (http://ngonetwork.org.ua/) продовжує підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошують прийняти участь у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України 2017». Учасники конкурсу – громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання.

Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами.

Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом або бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації, місцевої громади, ініціативних груп.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 1 березня 2018 року на адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Краща громадська ініціатива України – 2017».

Всі отримані в рамках конкурсу описи кращих громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті мережі «Громадські ініціативи України» (ГІУ) –http://ngonetwork.org.ua/. Переможець у кожній з восьми номінацій отримає запрошення взяти участь у всеукраїнському форумі «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до мережі «Громадські ініціативи України».

Переможці визначатимуться в таких номінаціях:

-         краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища;

-         краща ініціатива у сфері волонтерства;

-         краща ініціатива у сфері в сфері захисту та представлення інтересів (адвокасі);

-         краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю;

-         краща ініціатива у сфері місцевого розвитку;

-         краща ініціатива у сфері роботи з людьми з особливими потребами;

-         краща ініціатива у сфері культури;

-         краща ініціатива у сфері розвитку благодійності.

Критерії вибору переможців:

-         вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду;

-         актуальність проблеми на вирішення якої була спрямована ініціатива;

-         інноваційність та оригінальність;

-         життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи;

-         здатність до мультиплікації ініціативи.

Передбачається, що досвід учасників конкурсу буде в подальшому корисним для розробки нових проектів. Партнери та грантери Мережі ГІУ будуть використовувати описані практики як надихаючі приклади для своєї діяльності. Тому ми очікуємо від конкурсантів лаконічності і зрозумілості в описі ініціативи, а також відкритості та готовності до створення партнерств і спільної реалізації проектів.

Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу складатиметься з представників 16-ти громадських організацій, що входять до складу всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України». Рішення конкурсної комісії буде опубліковане на веб-сторінці мережі «Громадські ініціативи України» в березні 2018 року.

З попереднім конкурсом «Краща громадська ініціатива України» та його результатами Ви можете познайомитись на сайті Спілки «Громадські ініціативи України» в рубриці «історії успіху ОГС» – http://ngonetwork.org.ua/blog/uspikh/.

Додаткову інформацію про умови конкурсу та аплікаційну форму можна знайти за посиланням: http://ngonetwork.org.ua/.