Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стипендія для студентів «Інвестиційний виклик»

Створено: 2018-02-01 14:26:24Оновлено: 2018-02-01 14:28:53

Kellogg-Morgan Stanley Sustainable Investing Challenge запрошують взяти участь у конкурсі випускникам вищих навчальних закладів з усього світу. Мета – використовувати потенціал ринків капіталу та творчої майстерності студентів для створення та примноження ресурсів, яких бракує у світі. Участь передбачає створення команди, що працюватиме над проектом (індивідуальні проекти не розглядатимуться).

Завдання полягає у визначенні інвестиційно привабливих сфер, що пропонують нові інвестиційні стратегії для вирішення найважливіших глобальних викликів у майбутньому. Для участі потрібно створити проект обсягом до 2-х сторінок та подати через веб-сайт до 20 лютого 2018 року за посиланням: http://sustainableinvestingchallenge.org/attend/.

Учасники повинні запропонувати та захищати стратегію, яка використовує фінансові та інвестиційні інструменти, а не діючі підприємства для вирішення екологічних чи соціальних проблем.

Конкуренція - це можливість застосувати основні принципи фінансування, спрямовані на вирішення економічних, соціальних та екологічних проблем, які стимулюють сферу стабільного інвестування. Команда може зосередитись на таких сферах, як вода, енергія, продукти харчування, соціальна мобільність, зміна клімату, освіта або охорона здоров'я. Учасникам рекомендується застосовувати весь спектр інвестиційних інструментів, стилів та класів активів.

Виклик спрямований на визначення наступного покоління практикуючих фахівців з питань сталого фінансування, з'єднання лідерів, що розвиваються, з фахівцями галузі, а також сприятимуть ще більшого акценту на сталість у вищих школах у всьому світі.

Команди можуть складатися не більше ніж з чотирьох членів, кожен з яких повинен бути зарахований до програми випускної роботи під час подання проекту емісії. Призова нагорода, розмір якої складає 15 000 доларів США, буде присуджена команді переможцю.

Кожна команда повинна подати проект із двох сторінок із зазначенням своєї пропозиції. З представлених проектів буде виділено десять команд для участі у фіналі.

Принаймні, один член команди повинен бути присутнім на конкурсі на фіналі, якщо команда обрана для переходу до цього туру, і всі члени команди, які відвідують фінал, повинні планувати, щоб залишитися на весь змагання. Будь-який член команди, який не присутній на фіналі, не поділяє жодних нагород, присуджених цій команді.

Додаткову інформацію про конкурс можна знайти за посиланнями: https://app.reviewr.com/s1/site/SustainableInvest2018.