Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про хід і результати виконання рішення Кам’янської міської ради від 30.09.2022 №664-23/VІІI

Створено: 2023-02-01 11:55:22Оновлено: 2023-02-01 12:00:21

«Про затвердження Програми розвитку Комунального підприємства
Кам’янської міської ради «Благоустрій» на 2022–2025 роки»

На виконання рішення Кам’янської міської ради від 30.09.2022 №664-23/VІІI «Про затвердження Програми розвитку Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Благоустрій» на 2022–2025 роки» департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради (далі – департамент) повідомляє наступне.

Для забезпечення належного виконання статутних завдань, рішень міської ради, розвитку напрямків діяльності та підтримки функціонування Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Благоустрій» рішенням міської ради від 30.09.2022 №664-23/VІІІ затверджено заходи Програми розвитку Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Благоустрій» на 2022–2025 роки (далі – Програма).

У зв’язку з введенням воєнного стану заходи, передбачені Програмою на 2022 рік не були реалізовані в повній мірі. Проте протягом звітного року підприємство здійснювало свою діяльність відповідно до Статуту, рішення міської ради від 22.12.2017 №952-21/VII «Про деякі питання утримання об’єктів (елементів) благоустрою на території м.Кам’янського», рішення виконавчого комітету міської ради від 28.03.2018 №114 «Про звільнення території міста від самовільно розміщених об’єктів (майна) сфери споживчого ринку, відпочинку та послуг» та було забезпечено виконання заходів, фінансування яких передбачено Програмою виключно за рахунок власних коштів підприємства.

Таким чином, за рахунок власних коштів підприємства у звітному році:

-  на улаштування та утримання елементів (частин) благоустрою витрачено 822,9 тис.грн (було придбано та встановлено до Дня міста у сквері по просп.Свободи дитячий майданчик, здійснено низку організаційних заходів щодо освітлення території земельної ділянки по вул. Набережній, наданій підприємству
у користування);

-  на забезпечення виконання заходів щодо звільнення об’єктів (елементів) благоустрою від тимчасових споруд та інших самовільно розміщених об’єктів, зокрема: демонтаж, транспортування та зберігання у встановленому порядку таких об’єктів було використано 243,0 тис.грн  (демонтовано 24 об’єкти);

-  на заробітну плату та нарахування на фонд оплати праці було спрямовано кошти у сумі 3984,6 тис.грн.

Підприємством постійно велась активна робота з укладення/переукладення договорів про використання об’єктів (елементів) благоустрою міста не за їх цільовим призначенням, здійснювались заходи щодо своєчасного внесення плати суб’єктами господарювання за користування об’єктами благоустрою по укладених договорах про використання об’єктів (елементів) благоустрою міста не за їх цільовим призначенням, виявлення та усунення порушень у сфері розміщення тимчасових споруд на елементах благоустрою.

Також, протягом звітного року підприємством здійснювався контроль за утриманням об’єктів (елементів) благоустрою міста у належному стані.

У зв’язку з воєнною агресію РФ проти України на території міста не проводилися святкові ярмарки, виставки та інші масові заходи з організацією виносної торгівлі. Але з метою максимального задоволення потреб мешканців міста у товарах та послугах, недопущення несанкціонованої торгівлі натуральними ялинками на території міста, у грудні 2022 року підприємством укладено договори на проведення новорічних ярмаркових продажів натуральних ялинок на території міста.

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) у підприємства відсутня.

Протягом 2022 року фінансування підприємства, передбачене заходами Програми, за рахунок коштів бюджету Кам’янської міської територіальної громади не здійснювалося.

Наступний звіт про хід і результати виконання Програми буде надано 15.01.2024.

 

 Заступник директора департаменту                                        Давид КАГРАМАНЯН