Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою

Створено: 2018-10-01 10:15:22Оновлено: 2018-10-02 11:57:05

З метою продажу земельної ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону, керуючись рішенням Кам’янської міської ради від 23.06.2017 №726-17/VIІ «Про забезпечення проведення земельних торгів у м.Кам’янському», рішенням Кам’янської міської ради від 31.08.2018 №1149-26/VIІ «Про включення до переліку земельних ділянок, права на які набуваються на земельних торгах, земельну ділянку №86 відповідно до детального плану території центральної частини міста Кам’янське» та рішенням Кам’янської міської ради «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно оголошує конкурс про визначення на конкурентних засадах виконавця робіт із землеустрою відносно земельної ділянки №86, орієнтовною площею 0,5600га, під розміщення автозаправної станції, відповідно до детального плану території центральної частини міста Кам’янське.

 

1. Мета проведення робіт:

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для оформлення права власності територіальної громади міста Кам’янське.

2. Дані про земельну ділянку:

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,5600 га, що розташована у місті Кам’янське, земельна ділянка №86 відповідно до детального плану території центральної частини міста Кам’янське.

Категорія земель – землі громадської забудови.

Функціональне призначення земель – автозаправна стація.

3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися відповідні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Термін виконання робіт не більше 90 днів.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Переможець конкурсу за власні кошти проводить збір необхідної документації.

4. Перелік відповідних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

-        заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з з відбору виконавця робіт із землеустрою;

-        згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

-        інформацію про кількість документацій із землеустрою, що розроблені за попередні 24 місяці;

-        копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів-землевпорядників претендента, яких буде залучено до розробки документації із землеустрою;

-        копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

-        проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

- конкурсна пропозиція в окремо запечатаному конверті;

 

5. Строк подання конкурсної документації: до 30.10.2018 р. (департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради, м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, тел.:(0569) 560754).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 51931
м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 06.11.2018 р. о
15 00год. в приміщенні департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради).

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: 51931,
м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, телефон для довідок:  (0569) 560754»

 

 

Директор департаменту

комунальної власності, земельних

відносин та реєстрації речових прав

на нерухоме майно міської ради                                                                        К.М.БУРЯ